اخبار روز

ادغام برنامه Google Home Nest Protect می تواند در گوشه و کنار باشد

ادغام برنامه Google Home Nest Protect می تواند در گوشه و کنار باشد

نشانه‌های جدیدی از محصولات Nest Protect در برنامه Home ظاهر شده است

google-home-2023-ap-hero

خلاصه

  • شواهد جدید نشان می‌دهد که برنامه Google Home به زودی می‌تواند یکپارچه‌سازی مناسب را برای حسگرهای Nest Protect اضافه کند.
  • دستگاه‌های Nest Protect اخیراً به‌عنوان آغازگر روال‌های Google Home مشاهده شدند که به ادغام آینده اشاره می‌کنند، اگرچه جدول زمانی ثابتی در دسترس نیست.
  • Google Home اخیراً به‌روزرسانی‌هایی مانند تغییر چهره اصلی و روال‌های قوی‌تر را دریافت کرده است که ابزارهای پیشرفته‌ای را برای راه‌اندازی خانه‌های هوشمند ارائه می‌دهد.

برنامه Google Home به تدریج در حال تبدیل شدن به مرکز مرکزی برای همه هوشمندان شما است. دستگاه هایی که با Google Assistant ادغام می شوند. حتی با وجود اینکه گوگل به آرامی دستگاه‌های Nest خود را به برنامه Home منتقل می‌کند، چند حسگر Nest Protect تا کنون در کم‌نظم مانده‌اند. این شرکت قول داده است که آن دستگاه‌های Nest Protect را به برنامه Home بیاورد، و ما قبلاً شروع به دیدن اولین نشانه‌های آن کرده‌ایم.

ردیاب‌های دود و CO Nest Protect مدت‌هاست که در برنامه Google Home وجود ندارد، حتی اگر بسیاری از دستگاه‌های Nest دیگر این انتقال را انجام دهند. این باعث شد بسیاری از کاربران Nest Protect به این فکر کنند که آیا دستگاه های قدیمی آنها هرگز پشتیبانی می شود یا خیر. اخیراً خبرهای خوبی آمد زمانی که یکی از مدیران Google Nest تأیید کرد که این شرکت در حال کار بر روی افزودن دستگاه‌های Nest Protect به برنامه Home است، اما آن‌ها جدول زمانی مشخصی را که کاربران درخواست کرده‌اند به اشتراک نمی‌گذارند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا