اخبار روز

WhatsApp آزمایش اشتراک گذاری رسانه با وضوح کامل را آغاز می کند

WhatsApp آزمایش اشتراک گذاری رسانه با وضوح کامل را آغاز می کند

خلاصه

  • واتس‌اپ اکنون به آزمایش‌کنندگان بتا اجازه می‌دهد تا رسانه‌های فشرده‌نشده را به راحتی به اشتراک بگذارند، که فشرده‌سازی سنگین را که یک نقص بزرگ بود، از بین می‌برد.
  • پیش از این، کاربران مجبور بودند تصاویر و ویدیوهای فشرده نشده را با پیوست کردن آنها به عنوان سند به اشتراک بگذارند که به رابط کاربری انتخابگر فایل سیستم اندروید متکی بود، اما اکنون گزینه ای در منوی اشتراک گذاری اسناد وجود دارد که به رسانه واتس اپ هدایت می شود. جمع کننده
  • این پیاده‌سازی بتا بر روی راه‌حل آشنا بنا شده است و به کاربران اجازه می‌دهد تا تصاویر و ویدیوها را بدون از دست دادن وضوح، جزئیات و رنگ‌ها به اشتراک بگذارند و به ویژه برای اشتراک‌گذاری ویدیوهای HDR که اغلب در اثر فشرده‌سازی خراب می‌شوند، مفید است.

به‌عنوان یکی از بهترین برنامه‌های چت در Android، واتس‌اپ به عنوان یک ابزار مفید برای ارسال فایل برای افرادی که در مخاطبین خود هستند، به خصوص اگر نمی خواهید با ذخیره سازی ابری و درخواست های دسترسی خود را خسته کنید. در حالی که ارسال رسانه نسبتاً ساده بوده است، فشرده سازی سنگین واتس اپ یک نقص بزرگ بود. اگرچه پشتیبانی از اشتراک‌گذاری تصاویر HD و ویدیوها اخیراً برای کاربران عرضه شده است، فشرده سازی همچنان بخشی از تصویر است. نه، در نهایت، WhatsApp به آزمایش‌کنندگان بتا راهی می‌دهد تا به راحتی رسانه‌های فشرده نشده را به اشتراک بگذارند.

WhatsApp اسناد را قبل از ارسال آنها فشرده نمی‌کند، بنابراین همیشه می‌توانید تصاویر و ویدیوهای فشرده‌نشده را با پیوست کردن آنها به عنوان سند به اشتراک بگذارید. با این حال، این راه حل نیاز به استفاده از انتخابگر فایل سیستم اندروید به جای رابط کاربری انتخابگر رسانه واتساپ دارد. اگر نمی‌دانستید دقیقاً کجا رسانه در حافظه داخلی گوشی شما ذخیره می‌شود، این می‌تواند یک چالش باشد.

WABetaInfo”” data-modal -id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

whatsapp-beta-testing-full-res-image-sharing

ماه گذشته، متا را در حال توسعه یک گزینه جدید در منوی اشتراک‌گذاری اسناد مشاهده کردیم، که به انتخابگر رسانه WhatsApp هدایت می شود. WABetaInfo گزارش می دهد که این گزینه اکنون از طریق فروشگاه Google Play برای آزمایش کنندگان بتا در دسترس است. اگر دسترسی دارید، می‌توانید با ضربه زدن روی نماد گیره کاغذ در کادر پیام، انتخاب سند و سپس ضربه زدن روی انتخاب از گالری، به راحتی رسانه‌ای با وضوح کامل را ارسال کنید. .

در حالی که ما دوست داشتیم WhatsApp یک گزینه جدید با کیفیت “اصلی” یا “غیر فشرده” را در منوی پخش کننده اشتراک‌گذاری تصویر HD اضافه کند، پیاده‌سازی بتا فعلی نیز هوشمند است زیرا بر اساس راه‌حلی است که افراد استفاده می‌کنند. برای سالها. با پشتوانه محدودیت‌های آزادانه اندازه فایل 2 گیگابایتی، آزمایش‌کنندگان بتا اکنون می‌توانند تصاویر و ویدیوها را بدون نگرانی در مورد از دست دادن وضوح، جزئیات و رنگ‌ها به اشتراک بگذارند زیرا تصاویر فوق داده HEIC خود را حفظ می‌کنند. این ویژگی همچنین برای اشتراک‌گذاری ویدیوهای HDR که اغلب در اثر فشرده‌سازی خراب می‌شوند، مفید است.

این ویژگی اکنون در مرحله آزمایش بتا است و واتس‌اپ می‌تواند قبل از عرضه در کانال پایدار، چیزهایی را تغییر دهد. با این حال، شانس بسیار اندک است و امیدواریم کاربران در سراسر جهان به زودی به این ویژگی دسترسی پیدا کنند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا