اخبار روز

OnePlus 12 در آخرین افشاگری بسیار آشنا به نظر می رسد

OnePlus 12 در آخرین افشاگری بسیار آشنا به نظر می رسد

خلاصه

  • گوشی هوشمند OnePlus 12 قرار است اواخر سال 2023 عرضه شود و اطلاعات جدید به ما نگاه واضح تری به طراحی نشان می دهد.
  • رندرهای CAD جدیدی از OnePlus 12 منتشر شده است که طراحی شبیه به OnePlus 11 را بیش از آنچه در ابتدا تصور می شد نشان می دهد.
  • به نظر می‌رسد پیکربندی دوربین پشتی OnePlus 12 دارای چهار لنز با سنسور عمق احتمالی است.

تا این لحظه برای کسی پوشیده نیست که OnePlus قصد دارد به زودی یک گوشی هوشمند جدید عرضه کند. OnePlus 12، جانشین مورد انتظار OnePlus 11 و چیزی که احتمالاً به یکی از بهترین گوشی‌ها سال 2024، نزدیک‌تر از همیشه است و ما در حال یادگیری جزئیات بیشتر در مورد این تلفن هستیم. رندرهای غیررسمی CAD چند ماه پیش به بیرون درز کرد که نگاهی خشن به گوشی هوشمند آینده از زوایای مختلف را نشان می داد. با این حال، اکنون رندرهای جدیدCAD داریم، و این رندرها ممکن است بسیار به آنچه که در نهایت توسط OnePlus اعلام خواهد شد نزدیک‌تر به نظر برسند.

افشاکننده مشهور OnLeaks رندرهای اصلاح شده OnePlus 12 را در MySmartPrice، تلفن را از چندین زاویه نشان می دهد. به نظر می‌رسد که رندرهایی که قبلاً دیدیم کاملاً دقیق نبودند و چند جزئیات کلیدی را اشتباه داشتند — این ممکن است گاهی اتفاق بیفتد، زیرا حتی زمانی که این نوع رندرها بر اساس نمونه های اولیه واقعی هستند، سازندگان تلفن ممکن است نمونه های اولیه زیادی با طراحی ها و حتی ویژگی های کمی متفاوت داشته باشند. طبق گزارش‌ها، این رندرهای جدید بر اساس تصاویر اخیر واحدهای پیش‌تولید هستند، و اگر بخواهیم اتفاقی بیفتند، OnePlus 12 ممکن است در واقع بیشتر از آنچه فکر می‌کردیم شبیه OnePlus 11 باشد.

به‌جای داشتن یک برآمدگی دوربین بازطراحی‌شده، به نظر می‌رسد که به پیکربندی دوربین پشتی چهار لنز برگشته‌ایم. بریدگی دایره پایین سمت راست به نظر نمی رسد که لنز دوربین را در خود جای دهد، بنابراین همانطور که قبلاً گزارش شده است همچنان باید یک تنظیم دوربین سه گانه عقب باشد – با بریدگی چهارم احتمالاً چیزی شبیه به سنسور عمق را در خود جای داده است. تا زمانی که گوشی عرضه نشود، این موضوع را به طور قطع نمی دانیم. جزیره دوربین همچنان دارای آرم Hasselblad “H” است، و به غیر از این، گوشی تا صفحه نمایش و پشت آن تقریباً یکسان به نظر می رسد.

شایعه شده است که OnePlus 12 در ماه دسامبر برای کاربران چینی عرضه می شود، در حالی که عرضه بین المللی ممکن است یک ماه یا بیشتر بعد اتفاق بیفتد. بنابراین با نزدیک شدن به پایان سال، احتمالاً بیشتر و بیشتر در مورد این گوشی خواهیم دانست. در این بین، ما چیزهای زیادی درباره OnePlus Open می شنویم که اولین تلفن تاشو این شرکت است. شایعه شده است که در اواخر سال عرضه می شود، بنابراین ممکن است قبل از معرفی وان پلاس 12 در مورد آن بشنویم.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا