اخبار روز

Clubhouse در حال تغییر نام تجاری خود به عنوان جایگزین بهتری برای ارسال پیامک گروهی است

Clubhouse در حال تغییر نام تجاری خود به عنوان جایگزین بهتری برای ارسال پیامک گروهی است

خلاصه

  • Clubhouse، برنامه صوتی زنده که زمانی محبوب بود، با تمرکز جدیدی بر پیام‌های صوتی و چت‌های گروهی دوباره راه‌اندازی می‌شود.
  • کلاب هاوس بازسازی شده بر سرعت و صمیمیت ارتباط صوتی تاکید دارد و مزایای لحن و اتصال را برجسته می کند.
  • ممکن است بازسازی متأخر برای رقابت در بازار شلوغ برنامه های اجتماعی مشکل داشته باشد.

هنگامی که Clubhouse در اوج شیوع ویروس کرونا شروع به کار کرد، آرزوی ارتباط با دیگران در حالی که در خانه بود را برآورده کرد. مفهوم صوتی زنده که به عنوان پایه و اساس برنامه عمل کرد، به سرعت در محبوبیت منفجر شد. فریب‌ها در پلتفرم‌هایی از توییتر تا Reddit ظهور کردند، اما کمتر از چهار سال بعد، کلوب هاوس به خودی خود بیشتر به یک فکر بعدی تبدیل شده است. اکنون، سازندگان برنامه در حال اصلاح و راه‌اندازی مجدد آن به عنوان یک پلتفرم متمرکز بر پیام‌های صوتی هستند.

Clubhouse با در نظر گرفتن پیام‌های گروهی دوباره طراحی شده است ، اما همچنان در صدا روت شده است. از طریق یک ویژگی جدید به نام چت، می‌توانید پیام‌های صوتی را برای دوستان در سراسر پلتفرم ارسال کنید و پاسخ‌ها را به صورت صوتی دریافت کنید. می‌توانید انتخاب کنید که به پیام‌ها با سرعت بیشتری گوش دهید یا کلاً از آنها رد شوید. Clubhouse همچنین به شما امکان می‌دهد پیام‌های صوتی را که می‌خواهید نگه دارید ذخیره کرده و بعداً دوباره پخش کنید. صدای زنده از بین نمی رود – Clubhouse در اعلامیه خود گفت که اتاق های زنده همچنان محور تجربه پلتفرم خواهند بود. با این حال، تمرکز جدید “عمق بیش از دسترسی” مشخص شد.

Clubhouse”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data -img-caption=”null”>clubhouse

به نظر می رسد که سرعت نام بازی این بار برای Clubhouse باشد. برای متمایز ساختن خود از متون گروهی که قبلاً دارید، Clubhouse سعی دارد بر سرعت صحبت کردن نسبت به تایپ کردن تأکید کند. حتی تا آنجا پیش می رود که به جای نوشتن آنچه می خواهید بگویید، برخی از مزایای اساسی صحبت کردن را برجسته می کند.

به عنوان مثال، Clubhouse اشاره کرد که چگونه لحن صدای یک فرد می تواند به شما در ایجاد یک ارتباط عمیق تر کمک کند. با این حال، کاربران قدیمی موجود ممکن است تغییرات پلتفرم را کمی زیاد بدانند. امکان ایجاد پست‌های متنی در Houses – جوامع خصوصی در برنامه – با چت صوتی جایگزین می‌شود. DM های متنی نیز از بین می روند، اگرچه موارد قدیمی شما در یک بایگانی ذخیره می شوند. در عوض، Clubhouse به کاربران اجازه می‌دهد به جای آن پیام‌های صوتی ارسال کنند و می‌توانید ببینید که دوستانتان در نمایه‌شان با چه کسانی پیام رد و بدل می‌کنند.

این حرکات به‌عنوان راه‌هایی برای تقویت صمیمیت بیشتر بین دوستان ترسیم می‌شوند، اما معکوس استراتژی اصلی و سنتی‌تر رسانه‌های اجتماعی Clubhouse هستند. کلاب هاوس یک پلتفرم انحصاری فقط برای دعوت را راه اندازی کرد و یک سال کامل طول کشید تا درهای آن به روی همه باز شود. قابل‌توجه، کاربران Android باید صبر کنید به همان اندازه که بتواند آن را در دستگاه های خود بارگیری کند. اگرچه ممکن است برخی از اصلاحات استقبال کنند، اما با توجه به چشم انداز بیش از حد اشباع شده اپلیکیشن های اجتماعی، ممکن است خیلی دیر باشد. این علاوه بر این واقعیت است که متن‌های گروهی قبلاً باعث ناله بسیاری از ما می‌شوند – آیا واقعاً شنیدن صدای واقعی یک پیام‌رسان در عوض کمتر آزاردهنده است؟

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا