اخبار روز

نقشه های گوگل از شکلک ها استفاده می کند تا بتوانید مکان های ذخیره شده را سفارشی کنید

نقشه های گوگل از شکلک ها استفاده می کند تا بتوانید مکان های ذخیره شده را سفارشی کنید

خلاصه

  • Google Maps اکنون به کاربران اجازه می‌دهد تا شکلک‌هایی را به مکان‌های ذخیره‌شده خود اضافه کنند و به خاطر آوردن دلیل ذخیره آنها آسان‌تر می‌شود. این ویژگی به تمایز بین انواع مختلف مکان ها بدون نیاز به ضربه زدن به آنها کمک می کند.
  • برای افزودن ایموجی، به برگه ذخیره شده بروید، به قسمت فهرست ها بروید و فهرستی را انتخاب یا ایجاد کنید. برای انتخاب ایموجی و ارائه توضیحات، روی نماد انتخاب در بالا ضربه بزنید. اکنون نقاط موجود در لیست یک شکلک در کنار نام خود خواهند داشت.
  • ایموجی ها در انتقال اطلاعات در یک نگاه موثرتر از پین ها یا نمادهای دایره ای هستند. آنها در طراحی رابط کاربری جدید به خوبی برجسته می شوند و به کاربران ایده بهتری از مکان های مورد علاقه خود می دهند.

Google Maps به شما امکان می‌دهد مکان‌ها را در دسته‌های مختلف ذخیره کنید تا بدانید چرا ذخیره کرده‌اید آنها داشتن پین‌هایی در فهرست‌هایی مانند «می‌خواهم بروم» و «موارد دلخواه»، یافتن آن‌ها را آسان‌تر می‌کند، اما به شما کمک نمی‌کند به خاطر بیاورید که چرا می‌خواهید بروید، و افزودن یک یادداشت به این مکان‌های ذخیره‌شده، بهترین کار نیست. تجربه شهودی همانطور که مشخص است، Google یک راه حل سرگرم کننده و در عین حال ساده برای این مشکل دارد.

Google امروز اعلام کرد به‌روزرسانی‌ای در Maps که به کاربران امکان می‌دهد اضافه کنند ایموجی به مکان های ذخیره شده خود. شکلک‌هایی که در برنامه استفاده می‌کنید همان چیزی است که در پیام‌ها می‌بینید، بنابراین توپ‌ها، غذاها و سایر شکلک‌های معمولی ورزش کنید. وقتی به نقشه خود نگاه می کنید، حباب چت را می بینید که به مکان ذخیره شده اشاره می کند که در آن شکلک انتخابی شما وجود دارد. با استفاده از این ویژگی، می توانید تفاوت بین یک سالن ناخن، محل برگر یا کافی شاپ را بدون نیاز به ضربه زدن به یک مکان تشخیص دهید.

برای افزودن ایموجی، به برگه ذخیره شده در Google Maps بروید و به قسمت فهرست ها بروید. از آنجا، یک لیست جدید بسازید یا یک لیست موجود که ایجاد کرده اید را ویرایش کنید — متأسفانه، این برای لیست های پیش فرض ارائه شده توسط Google کار نمی کند. در بالای صفحه ویرایش فهرست، می‌توانید روی انتخاب نماد ضربه بزنید تا یک شکلک انتخاب کنید.

Google از مثال اضافه کردن شکلک قهوه به فهرستی به نام «فَوَت‌های قهوه» استفاده می‌کند. ایموجی مورد نظر خود را انتخاب کنید و توضیحی برای آن بدهید. اکنون فقط باید نقاطی را که می خواهید به لیست اضافه کنید انتخاب کنید. پس از تکمیل، می‌بینید که اگر به آن‌ها نزدیک باشید، اکنون یک شکلک در کنار نام خود خواهید داشت، اما اگر به اندازه کافی بزرگ‌نمایی کرده باشید، به سادگی شکلک را می‌بینید.

این یک پیشرفت بزرگ از پین هایی است که Google آزمایش می کرد در اوت، که احتمالاً پیشروی برای این تغییر در گذشته بود. پین‌های مکان‌های ذخیره‌شده با نمادهای دایره‌ای جایگزین شدند، اما قلب، ستاره، پرچم و سایر نمادهای فهرست‌های فردی را حفظ کردند. تغییر این نشانگرهای پین‌شکل به دایره‌ها احتمالاً اولین قدم Google برای انتقال به سیستم جدید شکلک بود، زیرا نمادهای مکان ذخیره شده پیش‌فرض اکنون شکل دایره‌ای شکلک سفارشی را منعکس می‌کنند.

در مقایسه با پین‌ها یا حتی نمادهای دایره‌ای، ایموجی‌ها در انتقال مفهوم در یک نگاه بسیار مؤثرتر هستند. Emoji همچنین در طراحی رابط کاربری جدید که چندی پیش فاش شد، بهتر دیده می‌شود. شکلک‌های رنگارنگ به طور طبیعی وقتی در مقابل رابط کاربری متمایزتر قرار می‌گیرند ظاهر می‌شوند و به کاربران ایده بهتری درباره مکان – و مکان‌های مورد علاقه‌شان می‌دهند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا