اخبار روز

متا ممکن است به زودی نسخه های پولی فیس بوک و اینستاگرام را بدون آگهی راه اندازی کند: گزارش

متا ممکن است به زودی نسخه های پولی فیس بوک و اینستاگرام را بدون آگهی راه اندازی کند: گزارش

اینستاگرام پولی، فیس بوک

در صورت راه اندازی، این اولین بار برای فیس بوک و اینستاگرام خواهد بود. استفاده از دو برنامه رایگان است و نیازی به اشتراک ندارد. ویژگی های پولی وجود دارد اما در استفاده کلی از برنامه ها وجود ندارد. با نسخه‌های پولی فیس‌بوک و اینستاگرام، کاربران تجربه‌ای بدون آگهی خواهند داشت، نیویورک تایمز گزارش شده. به ارائه پلتفرم های معمولی فیس بوک و اینستاگرام همراه با تبلیغات ادامه خواهد داد.

متا سال‌هاست که با اتحادیه اروپا با نگرانی در مورد تبلیغات هدفمندی که در فیس‌بوک و اینستاگرام ظاهر می‌شوند، درگیر بوده است. این تبلیغات بر اساس تاریخچه مرور و تنظیمات برگزیده کاربر نشان داده می شود.

قانون خدمات دیجیتال اتحادیه اروپا نیز ماه گذشته برای پلتفرم هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام آغاز شد. این امر با ممنوع کردن چنین پلتفرم هایی برای عدم نمایش تبلیغات بر اساس اطلاعات شخصی کاربر، کنترل دقیق تری را بر تبلیغات تضمین می کند. فیس بوک یک پست وبلاگی در این مورد منتشر کرد که در آن جزئیات نحوه عملکرد خود برای پیروی از قانون خدمات دیجیتال را توضیح می داد. اما همه اینها فقط به معنای کار اضافی برای متا است و از دست دادن درآمد تبلیغاتی منجر به ضرر بزرگ برای غول فناوری خواهد شد.

با نسخه‌های پولی فیس‌بوک و اینستاگرام، این می‌تواند مدل درآمد دیگری برای متا باشد. با در نظر گرفتن نحوه پخش تبلیغات تقریباً در همه جا در هر دو برنامه، یک تجربه بدون آگهی برای هر کاربری ایده آل خواهد بود. هیچ صحبتی در مورد زمان و اینکه آیا Meta واقعاً نسخه های پولی این برنامه ها را راه اندازی می کند وجود ندارد. همچنین قیمت اشتراک هنوز مشخص نیست.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا