اخبار روز

جی‌میل می‌خواهد پاسخ دادن به ایمیل را کمی بیشتر شبیه پیامک کند

جی‌میل می‌خواهد پاسخ دادن به ایمیل را کمی بیشتر شبیه پیامک کند

واکنش‌های شکلک ممکن است در افق باشد

An illustration using primary colors with the Gmail mark and Android Police logo behind.

خلاصه

 • واکنش‌های ایموجی ممکن است به زودی به Gmail اضافه شوند و به کاربران این امکان را می‌دهند که به راحتی احساسات خود را بدون تایپ کردن پاسخ ابراز کنند.
 • جدیدترین APK Gmail برای Android حاوی کدی است که نشان می‌دهد واکنش‌های شکلک اضافه می‌شود، با نکاتی مبنی بر اینکه به تدریج در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 • برخی محدودیت‌ها در استفاده از واکنش‌های ایموجی نیز در کد یافت شد، مانند محدودیت‌هایی در واکنش به پیام‌های رمزگذاری‌شده یا افزودن حداکثر ۲۰ واکنش شکلک به یک پیام.

رسانه‌های اجتماعی و پیام‌های متنی، ایموجی را به بخشی جدایی ناپذیر از مکالمات روزانه ما تبدیل کرده‌اند. واکنش‌های ایموجی روشی آسان برای بیان احساسات در مورد پیامی است که دریافت می‌کنید بدون نیاز به تایپ کردن یک پاسخ کامل. قبلاً، واکنش‌های شکلک‌ها فقط در برخی از بهترین برنامه‌های پیام‌رسان یافت می‌شد، اما ممکن است به زودی عرضه شوند. به ایمیل های شما.

دو هفته پیش، استیو موزر از The Tape Drive کدی را در برنامه جیمیل iOS پیدا کرد که نشان می‌دهد Google ممکن است واکنش‌های شکلک اضافه کند. اکنون AssembleDebug، مالک کانال تلگرام Gapps Flags & Leaks، جدید را به اشتراک گذاشته است. شواهدی برای حمایت از این ادعا در SP Android.

جدیدترین APK Gmail برای Android حاوی چندین رشته کد است که به ویژگی جدید اشاره دارد. AssembleDebug خطوط زیر را که مستقیماً به این ویژگی اشاره دارد پیدا کرد:

 • افزودن واکنش های ایموجی
 • به زودی: واکنش های ایموجی
 • شما جزو اولین کاربران جیمیل هستید که واکنش شکلک دریافت می کنید. به زودی می توانید خودتان واکنش های شکلک ارسال کنید.

با قضاوت بر اساس آخرین رشته، به نظر می رسد که این ویژگی به یکباره در اختیار همه قرار نخواهد گرفت. احتمالاً قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرد، تحت نوعی آزمایش بتا قرار می‌گیرد و عبارت «کاربر» تغییری مبتنی بر حساب را پیشنهاد می‌کند.

محدودیت های محدودی نیز وجود داشت که AssembleDebug در کد فهرست شده یافت. به نظر می‌رسد اینها نکات ابزاری هستند که Gmail در موقعیت‌هایی که واکنش‌های شکلک‌ها پشتیبانی نمی‌شوند استفاده می‌کند:

 • شما این را از طریق BCC دریافت کرده‌اید، بنابراین نمی‌توانید با شکلک واکنش نشان دهید
 • نمی‌توانید با ایموجی به این پیام رمزگذاری‌شده واکنش نشان دهید
 • می‌توانید با یک ایموجی به یک گروه بزرگ واکنش نشان دهید
 • نمی توانید با یک ایموجی بیش از (تعداد) بار واکنش نشان دهید
 • نمی توانید بیش از 20 واکنش ایموجی به یک پیام اضافه کنید
 • این پیام به حداکثر 50 واکنش منحصر به فرد رسیده است

به نظر می‌رسد این محدودیت‌ها فقط برای اندروید و iOS نیستند، و برخی احتمالاً برای وب‌سایت دسکتاپ نیز اعمال می‌شوند. مشخص نیست که چگونه کار خواهد کرد، اما اگر چیزی شبیه به اجرای اکثر پیام‌رسان‌ها باشد، می‌توانید روی یک ایمیل کلیک راست کرده یا طولانی فشار دهید تا از میان تعدادی از واکنش‌های محبوب انتخاب کنید، سپس به طور بالقوه منوی سرریز را برای انتخاب باز کنید. لیست کامل ایموجی ها در مورد اینکه چگونه Gmail ممکن است واکنش شما را به فرستنده اطلاع دهد، حدس شما در حال حاضر به خوبی حدس ما است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا