اخبار روز

اپل در حال کار بر روی مک‌بوک‌های ارزان‌قیمت است که قرار است در سال 2024 عرضه شوند: گزارش

اپل در حال کار بر روی مک‌بوک‌های ارزان‌قیمت است که قرار است در سال 2024 عرضه شوند: گزارش

Apple MacBook Air M2 1

طبق گزارش ها، اپل در حال کار بر روی یک سری مک بوک مقرون به صرفه است. مجموعه جدید ارزان قیمت MacBooks است گفته می‌شود که با کروم‌بوک‌های گوگل رقابت می‌کند که به دلیل مقرون به صرفه بودن، به‌ویژه برای دانش‌آموزان شهرت دارند. اپل قصد دارد مک بوک های ارزان قیمت را در نیمه دوم سال 2024 عرضه کند. 

مک بوک های ارزان قیمت اپل

    <.>DigiTime، مک‌بوک‌های ارزان‌قیمت با سری فعلی متفاوت خواهند بود، زیرا این مک‌بوک‌ها با «مواد مختلف» ساخته می‌شوند. این مک‌بوک‌ها همچنان با پوشش فلزی عرضه می‌شوند، اما قطعات مورد استفاده در سخت‌افزار نسبتاً ارزان‌تر از آنچه برای مک‌بوک‌های فعلی استفاده می‌شود، خواهند بود.

  • از آنجایی که این مک‌بوک‌ها نسبت به مدل‌های Air و Pro مقرون به صرفه‌تر خواهند بود، انتظار داریم مشخصات پایین‌تری نیز داشته باشیم. به نظر می رسد اپل قصد دارد با مک بوک های جدید خود به بخش آموزشی کمک کند.

Apple برای رقابت با Google Chromebooks؟

DigiTimes گزارش همچنین نشان می‌دهد که کروم‌بوک‌های Google چقدر محبوب بوده‌اند. محموله‌هایی با 33.5 میلیون دستگاه در سال 2021 ارسال شده است. Google Chromebookهای خود را با سری Pixelbook ارائه می‌کند، اما همچنین با سایر OEMها از جمله Asus، Dell، HP و Lenovo شریک می‌شود.

Chromebookها اساساً لپ‌تاپ‌های مقرون به صرفه‌ای هستند که روی ChromeOS با دسترسی به فروشگاه Google Play و همه برنامه‌های Google اجرا می‌شوند. در هند، می‌توانید Chromebook حتی کمتر از 20000 روپیه دریافت کنید. جالب است که اپل چگونه قصد دارد مک بوک های مقرون به صرفه خود را قیمت گذاری کند، اما با شناخت شرکت، نباید انتظار عدد بسیار پایینی را داشته باشیم.

اپل در ارائه های خود به ویژه در بخش آیفون کاملاً انعطاف پذیر بوده است. این شرکت مدل «SE» را برای کسانی که آیفون‌های مقرون به صرفه می‌خواهند عرضه کرده است. اپل همچنین آیفون XR را معرفی کرد که در هند بسیار موفق بود.

جزئیات مربوط به کار اپل روی مک‌بوک‌های مقرون‌به‌صرفه هنوز کمیاب است، بنابراین بهتر است منتظر تأیید بیشتر و از منابع معتبرتر باشید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا