اخبار روز

انتشار به‌روزرسانی پایدار اندروید 14 به تعویق افتاد و ممکن است در کنار سری Google Pixel 8 عرضه شود

انتشار به‌روزرسانی پایدار اندروید 14 به تعویق افتاد و ممکن است در کنار سری Google Pixel 8 عرضه شود

اندروید 14 پیکسل 8 در 4 اکتبر راه اندازی می شود

طبق گزارش خبرنگار فناوری میشال رحمان، نسخه پایدار اندروید 14 برای AOSP (پروژه متن باز اندروید) در ابتدا تصور می شد در 5 سپتامبر و قبل از روز کارگر در ایالات متحده.

اندروید 14 بتا 5 در 23 آگوست منتشر شد و به‌روزرسانی پایدار بعدی انتظار می‌رفت. نسخه قبلی آن نیز تنها تا نسخه بتا 4 داشت و پس از این به‌روزرسانی‌های بتا، اندروید 14 به ثبات پلتفرم رسیده و به‌تازگی به‌روزرسانی نهایی را دریافت می‌کرد.

خب، این برنامه فرضی بود، اما همه چیز در آخرین لحظه تغییر کرد. هر چند دلیل آن مشخص نیست. شاید مشکلی در سیستم عامل وجود داشته باشد که می تواند دلیل آن هم باشد که ما یک به روز رسانی بتای 5 غافلگیرکننده را دریافت کردیم.

google pixel 8 pro porcelain 1

بنابراین اکنون انتظار می‌رود که همراه با Pixel 8سری و Pixel Watch 2 در 4 اکتبر 2023، دوباره چیزی که قبلاً اتفاق نیفتاده است.

این تغییر ناگهانی در برنامه‌ها همچنین می‌تواند بر برنامه‌های عرضه Android 14 تأثیر بگذارد. OnePlus و دیگر برندهای گوشی اندرویدی.

با این حال، هیچ چیز را نمی توان به طور قطعی گفت زیرا در حال حاضر همه چیز فقط حدس و گمان است. و گوگل همچنان می تواند به روزرسانی AOSP اندروید 14 را قبل از 4 اکتبر منتشر کند. به مرور زمان خواهیم فهمید در همین حال، می‌توانید ردیاب به‌روزرسانی Android 14 ما را بررسی کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا