اخبار روز

گوگل فکر می‌کند ویدیوهای سبک Shorts در Play Store، کشف اپلیکیشن‌ها را افزایش می‌دهد

گوگل فکر می‌کند ویدیوهای سبک Shorts در Play Store، کشف اپلیکیشن‌ها را افزایش می‌دهد

خلاصه

  • Google Play «گزارش Play» را معرفی می‌کند، یک مجموعه ویدیویی جدید برای کمک به کاربران برای کشف جدیدترین و بهترین برنامه‌های اندروید، از جمله جواهرات پنهان.
  • این مجموعه توسط تیم تحریریه Google مدیریت می‌شود و نسخه‌های جدید، انتخاب‌های برتر و توصیه‌های متخصص را برجسته می‌کند.
  • این ویدیوها دارای یک دکمه عمل برای نصب سریع برنامه هستند که هدف آن ساده کردن کشف برنامه و صرفه جویی در وقت کاربران است.

فروشگاه Google Play گنجینه‌ای از برنامه‌ها است، اما یافتن الماس‌ها در این زمینه دشوار است. خوشبختانه، این پلتفرم منابع بسیار خوبی برای کمک به شما دارد، از جمله انتخاب‌های سرمقاله ماهانه، نسخه‌های جدید، و برنامه برای انتخاب برنامه مورد تایید معلم. Google اکنون با The Play Report، یک سری جدید به سبک Shorts که جدیدترین و بهترین برنامه های اندروید را برجسته می کند، ویدئو را به ترکیب اضافه می کند. /a>، از جمله جواهرات پنهانی که ممکن است در غیر این صورت پیدا نکرده باشید.

Google Play در حال انتشار یک سری ویدیوی جدید به نام “گزارش Play” است تا به شما کمک کند پیدا کنید برنامه ها و بازی هایی که دوست دارید این مجموعه نسخه‌های جدید، برگزیدگان برتر و جواهرات پنهان را برجسته می‌کند که همگی توسط تیم تحریریه Google تنظیم شده‌اند. ویدیوهای «گزارش Play» به‌طور برجسته در بالای صفحه اصلی «فروشگاه Play» برای کاربران منتخب در ایالات متحده نمایش داده می‌شوند، مشابه نحوه YouTube شورت در صفحه اصلی YouTube روی دسک تاپ ظاهر می شود.

بر اساس پست وبلاگ. با این حال، در حال حاضر تنها ویدیوهای اعلامی موجود است، اما گوگل می گوید که قسمت های جدید در چند هفته آینده منتشر خواهد شد. کسانی که در حال حاضر بخشی از برنامه آزمایشی نیستند، همچنان کارت‌های تبلیغاتی معمولی را در بالای فروشگاه Play مشاهده می‌کنند، اما می‌توانند ویدیوها را از طریق حساب‌های YouTube، فیس‌بوک و اینستاگرام این پلتفرم تماشا کنند.

Google می‌خواهد با اجازه دادن به کارشناسان به شما بگوید که کدام برنامه‌ها و بازی‌ها ارزش وقت و توجه شما را دارند، در وقت شما صرفه‌جویی کند تا بتوانید زمان کمتری را برای پیمایش صرف کنید. غول جستجو امیدوار است با سری ویدیوهای جدید خود، کشف اپلیکیشن را بسیار سریع کند.

ویدیوها شامل یک دکمه عمل در پایین صفحه برای دانلود و نصب سریع برنامه در حال تبلیغ هستند. در همین حال، Google قبلاً با پنهان کردن نصب مفید، رویکردی تا حدودی گیج کننده برای کشف برنامه در پیش گرفته بود. دکمه برخی از برنامه ها در نتایج جستجوی فروشگاه Play. این باعث می شود کاربران برای نصب آن به لیست کامل برنامه حرکت کنند. با این حال، این رفتار برای همه نتایج و برنامه‌ها وجود ندارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا