اخبار روز

وان پلاس ممکن است روی یک تبلت جدید مقرون به صرفه کار کند

وان پلاس ممکن است روی یک تبلت جدید مقرون به صرفه کار کند

خلاصه

  • OnePlus Pad Go ممکن است جایگزین ارزان‌تری برای OnePlus Pad اصلی باشد، بر اساس اطلاعات فاش شده و قرارداد نامگذاری «Go» که معمولاً برای محصولات کوچکتر و ارزان‌تر استفاده می‌شود.
  • این فاش شده شامل شماره مدلی است که در وب‌سایت اداره استانداردهای هند یافت شده است که نشان می‌دهد OnePlus Pad Go ممکن است برای بازار هند مورد هدف قرار گیرد.
  • هیچ تاییدی مبنی بر اینکه OnePlus Pad Go می‌تواند ویژگی‌های اضافی مانند اتصال سلولی داشته باشد وجود ندارد، اما با توجه به عدم وجود LTE یا 5G در مدل قبلی، این یک پیشرفت منطقی است.

تبلت‌های اندرویدی به ندرت به رسمیت شناخته می‌شوند، زیرا همیشه با iPad رقابت می‌کنند، اما قطعاً جایگاه خود را دارند. یکی از تبلت‌هایی که ما واقعاً دوست داریم، OnePlus Pad، ممکن است یک نوع جدید مقرون به صرفه برای جذب خریداران بیشتری دریافت کند. OnePlus Pad Go ممکن است جایگزین ارزان‌تر و جذاب‌تر باشد اگر نامش مشخص باشد.

در قسمت‌های شناسه دستگاه در انجمن‌های OnePlus، 1NormalUsername پستی را مشاهده کرد که به “OnePlus Pad Go” و “OPD2304” احتمالی آینده اشاره می‌کند. . طبق Android Authority، دستکاری فیلدها آسان است، بنابراین این به خودی خود شواهد کافی نیست. با این حال، پست بلافاصله پس از مشاهده حذف شد و دوباره یافت نشد، و این امر به افشای اطلاعات اعتبار بخشیده است.

در همین حال، 1NormalUsername همان شماره مدل OPD2304 را در وب‌سایت اداره استانداردهای هند (از طریق 9to5Google). همانطور که در وب سایت رسمی دولت مشاهده می کنید، OPD2304 و برادرش OPD2305 در دسته محصولات تبلت قرار می گیرند. این جفت دستگاه در 16 آگوست 2023 ثبت شده است. در کنار آنها OPD2203، شماره مدل OnePlus Pad قرار دارد.

دادگاه استانداردهای هندی” -modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

bureau-of-indian-standards-oneplus-technology-go-post

هیچ تأییدی وجود ندارد که OnePlus Pad Go مقرون به صرفه‌تر یا سبک‌تر باشد، اما یکی یا هر دو منطقی است. نامگذاری “Go” معمولاً به محصولاتی داده می شود که کوچکتر و/یا ارزان تر از نسخه اصلی هستند. همچنین این نام جذاب است که شناخت محصول را افزایش می دهد، مانند Android برو. یکی دیگر از دلایل نام Go می تواند اتصال سلولی باشد، یعنی بازی با کلمات برای موبایل. OnePlus Pad اصلی فقط اتصال Wi-Fi را ارائه می‌کرد، و این باید باعث ناامیدی شود که تبلت فاقد اتصال سلولی بود.

اگر OnePlus این بار با نسخه Wi-Fi و تلفن همراه عرضه می شود، این مشکل حل می شود، اما این هنوز حدس و گمان در مورد ویژگی های یک محصول جدیدتر است. اگر OnePlus Pad Go به واقعیت تبدیل شود، ممکن است از زمانی که در یک سایت هندی ظاهر شد فقط برای بازار هند باشد، بنابراین احتمالاً بهتر است در این مرحله انتظارات را کم کنید.

OnePlus Pad

منبع: OnePlus

OnePlus Pad

اولین تبلت OnePlus دارای صفحه نمایش 11.6 اینچی عظیم است و بسیاری از چیزها را به درستی انجام می دهد. جدا از صفحه نمایش زیبا، عمر باتری قابل توجهی دارد و به لطف شارژ 67 واتی، به طرز شگفت انگیزی سریع شارژ می شود. اشکالات گاه به گاه نرم افزار بزرگترین مشکل ما با رایانه لوحی در طول آزمایش بود، اما در حال حاضر با به روز رسانی های به موقع برطرف می شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا