اخبار روز

Tecno از گوشی هوشمند مفهومی «Phantom Ultimate» با نمایشگر قابل چرخش رونمایی کرد

Tecno از گوشی هوشمند مفهومی «Phantom Ultimate» با نمایشگر قابل چرخش رونمایی کرد

تلفن چرخشی تکنو Phantom Ultimate

Tecno تلفن رول شونده جدید خود را در یک ویدیوی YouTube به نمایش گذاشت که در آن گوشی رول شونده را به نمایش گذاشت. نمایش دادن. در این ویدیو، ما می‌توانیم ببینیم که صفحه نمایش Tecno Phantom Ultimate با لمس یک دکمه در بالا به یک صفحه نمایش بزرگ‌تر تبدیل می‌شود. یک تصویر زمینه زنده روی صفحه نمایش قابل مشاهده است که همزمان با نمایشگر باز می شود.

به طور معمول، Tecno Phantom Ultimate دارای یک صفحه نمایش 6.55 اینچی است که پس از عرضه به صفحه نمایش 7.11 اینچی گسترش می یابد. پنل پشتی نیز دارای نمایشگر اضافی است که به عنوان یک نمایشگر همیشه روشن عمل می کند. Tecno از یک سیستم موتور تک درایو برای بیرون آمدن نمایشگر از تلفن استفاده می کند. از نظر مشخصات، صفحه نمایش Tecno Phantom Ultimate یک صفحه نمایش AMOLED با رزولوشن 2296 در 1596 پیکسل و 388 PPI است.

این فقط یک گوشی هوشمند مفهومی است، بنابراین به این زودی آن را در بازار نخواهیم دید. اما مسیر آینده ای را که گوشی های هوشمند به زودی طی خواهند کرد را نشان می دهد. ما شاهد گوشی‌های هوشمند مفهومی با نمایشگرهای قابل چرخش بوده‌ایم، به‌ویژه از LG، و سامسونگ نیز به ما در طراحی‌های آینده گوشی‌های هوشمند اوج داده است. اما اینها با عرضه تجاری فاصله زیادی دارند، زیرا ما هنوز به گوشی های تاشو عادت می کنیم.

در این مورد، Tecno در حال حاضر روی اولین گوشی هوشمند تاشو تاشو خود، V Flip کار می کند. اطلاعات لو رفته در Tecno V Flip در حال حاضر منتشر شده است که نسبتاً غیر متعارف را نشان می دهد. نمایش پوشش Tecno همچنین تلفن تاشو خود را با نام Phantom V Fold عرضه کرد. در هند امسال با 88888 روپیه، قیمتی بسیار مقرون به صرفه نسبت به رقبا.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا