اخبار روز

OnePlus Open ممکن است دو برابر بیشتر از Galaxy Z Fold 5 تاشو دوام بیاورد

OnePlus Open ممکن است دو برابر بیشتر از Galaxy Z Fold 5 تاشو دوام بیاورد

خلاصه

  • OnePlus Open ظاهراً قادر است 400000 بار تا شود و باز شود و دوام و استفاده طولانی مدت را تضمین کند.
  • به عبارت دیگر، می توانید دستگاه را 100 بار در روز به مدت 10 سال تا کنید و باز کنید.
  • سامسونگ همچنین گلکسی زد فولد 5 و زد فلیپ 5 را با استفاده از روباتیک آزمایش کرد و دریافت که می‌توانند تا 200000 تا شدن را در استفاده منظم تحمل کنند.

تلفن‌های تاشو آینده هستند، اما از نظر دوام هنوز کاملاً در دسترس نیستند. همانطور که گفته شد، Galaxy Z Fold 5 و Z Flip 5 اعداد قابل توجهی را در تست های دوام اخیر در یک آزمایشی که توسط YouTuber Mrkeybrd انجام شد، تاشو تاشو تلفن از بیش از 400000 تا شدگی جان سالم به در برد و از Motorola Razr+ بیشتر ماند. سامسونگ با Flip 5 و Fold 5 رویکرد علمی تری در پیش گرفت و تا کردن و باز کردن خودکار را با استفاده از روباتیک و اثبات می کند که تلفن ها می توانند تا 200000 تا شدن را در استفاده منظم تحمل کنند. OnePlus می‌تواند با OnePlus Open که گفته می‌شود تعداد تاشو بالاتری دارد، قدمی جلوتر بگذارد.

طبق گفته‌های افشاکننده قابل اعتماد Max Jambor، OnePlus OnePlus Open را در آزمایش‌های سختی قرار داده است. خیلی خوب نگه داشت ظاهراً این گوشی قادر است تا 400000 بار تا شود و باز شود. برای قرار دادن این موضوع، این معادل تا کردن و باز کردن 100 بار در روز به مدت 10 سال است. با توجه به اینکه Oppo Find N3 Flip می تواند همین میزان فشار را نیز تحمل کند، جای تعجب نیست.

در مورد جدیدترین و بهترین دستگاه‌های تاشو سامسونگ، تصور اینکه یک گوشی بیش از 200000 بار تا شود دشوار است. و بعد از آن چند ایراد پیدا نکند. گفته می شود، گوشی های سامسونگ در واقع سخت تر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند. برای مثال، هر دو Galaxy Z Flip 5 و Z Fold 5 دوام بسیار خوبی داشتند. آزمایشی توسط یوتیوبر زک نلسون (JerryRigEverything) انجام شد، بنابراین اگر به فکر خرید یک گوشی سامسونگ هستید، نگرانی‌های مربوط به دوام نباید مانع شما شود.

با این حال، به نظر می رسد OnePlus تلاش بیشتری می کند تا مطمئن شود OnePlus Open بادوام است. اگر شایعه جدید دروغ نگوید، دوام OnePlus Open یک بازی را تغییر می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد بدون ترس از شکسته شدن آن پس از استفاده طولانی مدت از آن استفاده کنند.

در واقع، توانایی تا کردن و باز کردن یک تلفن 400000 بار بیشتر از نیاز شماست. و از آنجایی که OnePlus وعده به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری چهار ساله را می‌دهد، می‌توانید مطمئن باشید که OnePlus Open همچنان یک همراه قابل اعتماد خواهد بود، حتی اگر تصمیم بگیرید تا چند سال دیگر به یک گوشی جدید ارتقا دهید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا