اخبار روز

Google Messages اکنون به شما امکان می دهد پیام های صوتی را از ساعت هوشمند خود ارسال کنید

Google Messages اکنون به شما امکان می دهد پیام های صوتی را از ساعت هوشمند خود ارسال کنید

ضبط و ارسال، درست از مچ دست خود

A hand holding a Montblanc Summit 3 WearOS watch with the WearOS by Google words and logo on the face

خلاصه

  • برنامه پیام‌های Google برای Wear OS اکنون به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی را مستقیماً از ساعت هوشمند خود ضبط و ارسال کنند، بدون اینکه نیازی به لمس تلفن خود داشته باشند. این تسهیلات به تدریج در هفته های آینده راه اندازی می شود.
  • با این حال، برنامه Messages در Wear OS فقط امکان پخش پیام های صوتی را در تلفن متصل می دهد.
  • افزودن ضبط پیام صوتی در Wear OS یک ویژگی مفید برای کاربرانی است که می‌خواهند یک روش هندزفری و راحت برای برقراری ارتباط داشته باشند، اگرچه توانایی رونویسی پیام‌های صوتی در ساعت هوشمند حتی مفیدتر خواهد بود. علاوه بر این.

انتخاب یکی از بهترین ساعت‌های هوشمند موجود در بازار تنها اولین قدم برای داشتن یک زندگی مرتبط است. اگر در ساعات پربار نیاز به دسترسی مداوم به برنامه‌ها و ویژگی‌های مهم گوشی خود بدون حواس‌پرتی دارید، متحد شماست. در حالی که اکثر برنامه‌های پیام‌رسانی برای راحتی هندزفری از پیام‌رسانی صوتی پشتیبانی می‌کنند، گسترش آن به برنامه Wear OS تنها سهولت استفاده را افزایش می‌دهد. برنامه پیام‌های Google جدیدترین برنامه‌ای است که ضبط پیام صوتی را در Wear OS فعال می‌کند.

در یک سند پشتیبانی درباره همه چیز جدید در Wear OS، Google توضیح داد که برنامه Messages اکنون امکان ضبط و ارسال پیام‌های صوتی را مستقیماً از ساعت هوشمند خود بدون دست زدن به تلفن شما (از طریق 9to5Google). اگرچه این شرکت رابط کاربری این ویژگی را نشان نداده است، اما فرض می‌کنیم Google یک دکمه اختصاصی برای ضبط پیام‌ها در کنار دکمه‌های شکلک و صفحه‌کلید روی صفحه اضافه می‌کند.

به این ترتیب، برنامه پیام‌ها در Wear OS در حال حاضر امکان پخش پیام‌های صوتی را فقط در تلفن شما می‌دهد. با افزودن پشتیبانی ضبط، بعید است که تغییر کند، بنابراین ممکن است همچنان به تلفن برای بررسی ضبط‌هایی که ارسال می‌کنید و مواردی که دریافت می‌کنید نیاز داشته باشید. 9to5Google خاطرنشان می کند که اگر رونویسی پیام صوتی روی مچ دست شما در دسترس باشد، مفید خواهد بود، حتی اگر پشتیبانی از پخش اضافه نشده باشد.

Google قول می‌دهد که این تغییر در برنامه پیام‌ها شروع به انتشار کرده و در چند هفته آینده به‌طور گسترده در دسترس خواهد بود. به دنبال کلینت جدید WhatsApp برای Wear OS که همچنین دارای پشتیبانی از پیام صوتی است. علاوه بر این، تنها با صدای خود با دستیار Google در Wear OS می‌توانید کارهای بیشتری از مچ دست خود انجام دهید، که می‌تواند چند اقدامات سریع جدید اواخر امسال.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا