اخبار روز

واتس اپ ممکن است به زودی به شما اجازه دهد از چندین حساب در یک گوشی استفاده کنید، این ویژگی در آزمایش مشاهده شد

واتس اپ ممکن است به زودی به شما اجازه دهد از چندین حساب در یک گوشی استفاده کنید، این ویژگی در آزمایش مشاهده شد

ویژگی چند حساب واتساپ برای آزمایش‌کنندگان بتا Android

بر اساس گزارش توسط WABetaInfo، واتس‌اپ اکنون در حال انتشار است برنامه بتا را با شماره نسخه 2.23.18.21 به آزمایش کنندگانی که از طریق فروشگاه Google Play برای برنامه ثبت نام کرده اند، ارسال کنید. طبق گزارش‌ها، این نسخه ویژگی Multi-account را برای آزمایش‌کنندگان بتا بیشتر می‌کند، زیرا قبلاً فقط کاربران منتخب بتا می‌توانستند به ویژگی مورد انتظار دسترسی داشته باشند.

WA MULTI ACCOUNT FEATURE NEW APP SETTINGS INTERFACE ANDROID 1
رابط تعویض چند حساب در WhatsApp. منبع: WABetaInfo

ویژگی Multi-account باید به کاربران این امکان را بدهد که در صورت داشتن چندین شماره تلفن، بیش از یک حساب WhatsApp را از طریق یک برنامه مشابه داشته باشند. از آنجایی که اکنون برای طیف گسترده‌ای از آزمایش‌کنندگان عرضه می‌شود، این امکان وجود دارد که این ویژگی در مرحله نهایی توسعه خود باشد و در چند ماه آینده برای کاربران عادی عرضه شود. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که برای آزمایش‌کنندگان بتا ارائه شده است، تب جدید «نمایه» برای مشاهده و ویرایش نمایه واتس‌اپ و تنظیمات کلی شماست.

واتس‌اپ برای مدتی طولانی سابقه آزمایش ویژگی‌های بتا را داشته است، بنابراین ما فکر می کنیم هنوز نباید نفس خود را حبس کنید. واتس اپ همچنین در حال ولگردی و ولگردی برای آوردن ویژگی های جدید به کاربران خود بوده است، زیرا اخیراً عملکرد عکس و فیلم HD را ارائه کرده است. این برنامه همچنین در حال حاضر یک رابط کاربری جدید در اندروید با نوار منو در پایین مشابه آنچه همتای iOS خود داشته است ارائه می کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا