اخبار روز

راه اندازی Free Fire India چند هفته به تعویق افتاد: در اینجا دلیل آن است

راه اندازی Free Fire India چند هفته به تعویق افتاد: در اینجا دلیل آن است

راه اندازی Garena Free Fire هند به تعویق افتاد

Garena اعلان از طریق حساب رسمی اینستاگرام Free Fire India. در اینجا، دلیل تاخیر به دلیل اطمینان از “بهترین تجربه ممکن برای همه طرفداران Free Fire India از ابتدا” است. این شرکت اضافه می‌کند که در حال اصلاح گیم‌پلی است و همچنین در حال تکمیل بومی‌سازی Free Fire India است.

به نظر می‌رسد که Free Fire هنوز الزامات مقامات محلی را در مورد بومی‌سازی برآورده نمی‌کند. بازی برای هند به عنوان بخشی از تلاش‌های محلی‌سازی، این شرکت مستقر در سنگاپور با Yotta، یک شرکت گروه Hiranandani، برای میزبانی و ذخیره‌سازی ابری محلی شریک شد.

ویژگی‌های جدید Fire India رایگان

همچنین دارای ویژگی‌های جدیدی مانند تأیید OTP و محدودیت‌های هزینه در بازی برای بازیکنان خردسال را معرفی کرد. همچنین ساعات پخش محدودی را اضافه می کند که 3 ساعت برای خردسالان و 6 ساعت برای دیگران است. Free Fire India همچنین یادآورهای استراحت و اعلامیه های بازی مجازی خواهد داشت.

گارنا اطمینان داده است که راه اندازی Free Fire India انجام خواهد شد، بنابراین مطمئن باشید تا چند هفته دیگر بازی خواهید کرد. همچنین بر «پاسخ بسیار مشتاقانه‌ای» که از جامعه هندی در مورد اعلام بازگشت آتش رایگان به هند دریافت کرد، تأکید کرد.

برای راه‌اندازی مجدد، گارنا از کریکت‌باز MS Dhoni به عنوان برند Free Fire هند استفاده کرد. سفیر همچنین شخصیتی به نام Thala را بر اساس Dhoni معرفی کرده است. چهار ورزشکار هندی دیگر از جمله سونیل چهتری، ساینا نهوال، لئاندر پیس و راهول چوداری در این بازی حضور خواهند داشت.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا