اخبار روز

خرابی Samsung Galaxy Z Flip 5 چرخدنده های لولای جدید را در حال کار نشان می دهد

خرابی Samsung Galaxy Z Flip 5 چرخدنده های لولای جدید را در حال کار نشان می دهد

خلاصه

  • سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5 در آزمایش های شکنجه دوام بیشتری نسبت به نسل قبلی خود دارد.
  • مکانیسم داخلی و سیستم لولای گوشی برای دوام بیشتر طراحی شده است و به جای چسب بیش از حد از چرخ دنده استفاده می کند.
  • جداسازی قطعات Flip 5 دو باتری را با زبانه‌های کششی برای تعویض آسان‌تر نشان می‌دهد.

Samsung Galaxy Z Flip 5 یکی از بهترین تاشوهای تاشو موجود در بازار. ممکن است نتواند مانند Galaxy S23 Ultra یا Google Pixel 7 Pro در بخش مشخصات خام، اما برای جو معمولی، تلفن در تمام جنبه های کلیدی ارائه می دهد. دوام همیشه یکی از دغدغه‌های تلفن تاشو است، اما همانطور که ویدئوی آزمایش شکنجه JerryRigEverything’s Flip 5 نشان داد ، گوشی در این بخش عملکرد بهتری نسبت به مدل قبلی خود دارد. اکنون، یوتیوبر با حذف Flip 5 بازگشته است و به ما نگاهی به درون آن و مکانیسم داخلی لولای جدید می‌دهد.

به عنوان بخشی از فرآیند جداسازی قطعات، زاک ابتدا سپر اطراف صفحه نمایش تاشو داخلی را با استفاده از یک چاقو جدا می کند. سپس محافظ صفحه محافظ را می کشد که از پانل تاشو در برابر خراش محافظت می کند. اگر Flip 5 دارید، از برداشتن محافظ خودداری کنید. سامسونگ به شدت هشدار می دهد که لایه پلاستیکی محافظ را از روی صفحه نمایش جدا نکنید. حتی اگر بعد از چند ماه استفاده روی Flip شما شروع به لایه برداری کند، یک جایگزین رایگان نیز ارائه می دهد.

به محض ورود، سوراخ پایینی بلندگو و توپ‌های فوم داخل آن را می‌بینیم. دومی برای افزایش بلندی و عمق صدایی که از بلندگو می آید استفاده می شود. حذف Zack همچنین نگاهی به دو باتری داخل Flip 5 می دهد: یکی با ظرفیت 2700 میلی آمپر ساعت و دیگری با ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت. سامسونگ این بار زبانه های کششی را به سلول ها اضافه کرده است و جایگزینی آنها را نسبتاً آسان تر می کند. این برخلاف تاشوهای قبلی این شرکت است که از مقدار زیادی چسب برای نگه داشتن باتری در جای خود استفاده می کردند.

در نهایت، سیستم لولای جدید Flip 5 را می بینیم که از چرخ دنده برای دوام بیشتر استفاده می کند. این با آزمایش دیوانه‌کننده‌ای از یوتیوبی تأیید شد که تا کرده/باز کرده است تلفن 400000 بار. شاید تاثیرگذارتر این باشد که زک گوشی را دوباره مونتاژ کرد و با وجود شکنجه، به خوبی کار کرد.

اگر قصد خرید گلکسی زد فلیپ 5 را داشتید اما نگران دوام آن بودید، ویدیوی قبلی زک و این ویدیوی خراب شدن تأیید می‌کنند که این گوشی به راحتی می‌تواند از پس آن برآید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا