اخبار روز

جدیدترین والپیپرهای Google اینجا هستند تا صفحه اصلی Pixel شما را تازه کنند

جدیدترین والپیپرهای Google اینجا هستند تا صفحه اصلی Pixel شما را تازه کنند

خلاصه

  • Google تصاویر پس زمینه جدیدی را برای تلفن های پیکسل منتشر کرده است که دارای تصاویر گرم و آفتابی در دسته بندی هایی مانند مناظر شهری، بافت ها و زندگی است.
  • این والپیپرها در حال حاضر انحصاری دستگاه‌های پیکسل هستند، اما ممکن است در آینده برای همه گوشی‌های اندرویدی در دسترس باشند.
  • Google اغلب تصاویر پس زمینه جدید را برای بزرگداشت مناسبت ها منتشر می کند و کاربران Android گزینه های مختلفی را برای انتخاب در برنامه Wallpapers دارند.

حتی اگر چند سالی است که تلفن Android خود را دارید، می‌توانید با یک کاغذدیواری جدید به آن تجدید نظری که شایسته آن است بدهید. شکار موردی که مطابق با سلیقه شما باشد، می تواند زمان با ارزش شما را به خود اختصاص دهد. خوشبختانه، گوگل برخی از کارهای سنگین را برای کاربران اندروید با انتشار تصاویر پس زمینه انجام می دهد. این هفته، این شرکت شروع به عرضه تصویر زمینه جدید برای تلفن‌های Pixel کرد و فصل‌های در حال تغییر را با برخی مشخص کرد. تصاویر گرم و آفتابی.

تصاویر پس زمینه جدید – که به نظر می رسد در حال حاضر انحصاری دستگاه های Pixel هستند – در ابتدا مشاهده شدند توسط گروه تلگرام Google News، و هر کدام حدود 20 مورد در دسته‌های مناظر شهری، بافت‌ها و زندگی در برنامه Style & wallpaper Google وجود دارد. بیشتر تصاویر از یک پالت رنگی گرم (صورتی، زرد و نارنجی فکر کنید)، که به روزهای تابستان بازمی گردد.

عکس‌های شهر محور همه چیز را از آسمان‌خراش‌ها تا بالکن‌های آپارتمانی فرفورژه نشان می‌دهند. در کاغذ دیواری هایی که به عنوان بافت فهرست شده اند، امواج آرامش بخش اقیانوس و نماهای نزدیک از چمن های نرم را خواهید دید. تصاویر در رده زندگی دارای ابرها، حیات گیاهی پر جنب و جوش و شن و ماسه نرم هستند. اگر هنوز به خاطرات هوای گرمتر و بعدازظهرهای آفتابی تر فکر می کنید، ممکن است یکی از این والپیپرهای جدید را برای گوشی خود بخواهید.

Google تأیید نکرده است که آیا این گزینه‌های جدید کاغذدیواری مطابق با پایان تابستان هستند یا خیر. علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که آیا آنها برای همه تلفن های اندرویدی از طریق برنامه Wallpaper گوگل عرضه می شوند یا خیر. با این حال، این اولین باری نیست که این شرکت با انتشار تصاویر پس زمینه جدید مراسمی را گرامی می دارد. به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس، گوگل چند جشن را برنامه ریزی کرد و برخی از آنها در اوایل ماه جاری در منطقه آسیا و اقیانوسیه آغاز شد. Google Japan به‌خصوص دو تصویر زمینه جدید را برای تلفن‌های Android عرضه کرد که عمدتاً برای استفاده در دستگاه‌های Pixel طراحی شده‌اند. والپیپرها شامل هنر خط و رنگ‌های شاخص Google بودند – آبی، قرمز، زرد و سبز.

در حالی که همه به یک نمایشگر تازه اهمیت نمی دهند، Google در صورت تمایل به کاربران Android گزینه هایی را ارائه می دهد. در برنامه Wallpapers، چندین تصویر را خواهید دید که در دسته بندی های گفته شده قرار می گیرند، و همچنین تصاویری مانند اشکال هندسی، هنر و زمین. اگر ترجیح می دهید آن را ساده نگه دارید، یک دسته رنگ جامد نیز وجود دارد. حداقل، نمی توان گفت که گوگل تلاش نمی کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا