اخبار روز

بازی Pikmin Finder AR دقیقاً به موقع برای Nintendo Live عرضه می شود

بازی Pikmin Finder AR دقیقاً به موقع برای Nintendo Live عرضه می شود

بازی واقعیت افزوده رایگان روی تلفن‌ها و تبلت‌ها مستقیماً در مرورگر شما کار می‌کند

خلاصه

  • سرانجام نینتندو Pikmin 4 را منتشر کرد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران روبرو شد. با این حال، برخی از بازیکنان آن را خیلی آسان می‌دانستند و چالش‌های بیشتری می‌خواستند.
  • Nintendo و Niantic Pikmin Finder را راه‌اندازی کردند، یک بازی واقعیت افزوده برای مرورگرهای موبایل که در آن بازیکنان Pikmin را در محیط اطراف خود جستجو می‌کنند و آنها را جمع‌آوری می‌کنند. این بازی همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا Pikmin را برای یافتن پاداش هدایت کنند.
  • Niantic مصمم است که بازی ویروسی بعدی را بسازد، همانطور که با انتشار اخیر Peridot دیده شد. با این حال، باید دید که آیا هر یک از برنامه های آنها به همان سطح موفقیت پوکمون گو می رسد یا خیر.

سالها طول کشید تا نینتندو به وعده خود مبنی بر یک بازی جدید Pikmin عمل کند، اما طرفداران این فرنچایز زمانی که Pikmin 4 در ماه جولای عرضه شد، سیر نشدند. قسمت ششم بازی با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان قدیمی روبرو شد. با این حال، گیم پلی ساده و معماهای تا حدودی آسان Pikmin 4 باعث شد که عده ای بیشتر بخواهند. درست در زمان رویداد Nintendo Live که در سیاتل میزبانی شد، برنامه‌نویس Pikmin Finder را برای مرورگرهای دستگاه‌های تلفن همراه راه‌اندازی کرد.

با مشارکت نیانتیک، نینتندو هفته گذشته Pikmin Finder را راه اندازی کرد. بازی AR طراحی شده برای تلفن‌ها و تبلت‌ها (از طریق نینتندو لایف). مشابه Pikmin Bloom، بازی از شما می خواهد که Pikmin را در محیط اطراف خود جستجو کنید. کشیدن انگشت روی صفحه به شما امکان می دهد آنها را از زمین بیرون بیاورید و Pikmin را که با آن روبرو می شوید جمع آوری کنید. بسیار شبیه به بازی ویدیویی واقعی، انواع مختلفی از Pikmin وجود دارد. پس از جمع‌آوری تمام Pikmin از یک نوع خاص، می‌توانید مینیون‌های خود را هدایت کنید تا به دنبال پاداش در محیط شما بگردند.

فلیکر”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single -image-modal-container” data-img-caption=”null”>

pikmin 4

اگرچه این یک مفهوم انقلابی نیست، Niantic و Nintendo قبلاً با Pikmin Bloom موفقیت‌هایی را تجربه کرده‌اند، بنابراین جای تعجب نیست که آنها به دنبال گسترش آن هستند. در سال 2021، این دو شرکت با هم همکاری کردند برای توسعه یک بازی واقعیت افزوده، و نتیجه نهایی Pikmin Bloom بود – یک افزوده تحسین برانگیز به فرنچایز قبل از بازی نهایی Pikmin 4. مشابه Pokémon Go – یکی دیگر از ساخته‌های Niantic – Pikmin Bloom قدم‌های شما را در حین قدم زدن در محیط و رشد Pikmin می‌شمرد. اگرچه Pikmin Finder خیلی متفاوت به نظر نمی‌رسد، اما نشان می‌دهد که نینتندو فرنچایز محبوبی را که هنوز هم طرفداران سرسختی دارد، فراموش نکرده است.

در مورد Niantic، به نظر می رسد که این شرکت اجازه نمی دهد شکست های گذشته خود مانع تلاش برای ایجاد بازی ویروسی بعدی شوید. همین ماه می، Peridot را راه‌اندازی کرد، یکی دیگر از بازی‌های واقعیت افزوده جذاب که بازیکنان را تشویق می‌کند حیوانات خانگی مجازی را جمع‌آوری کرده و از آنها مراقبت کنند. برخلاف Pokémon Go، هیچ فشاری برای مبارزه یا ارتقاء Peridots وجود ندارد – فقط همانطور که از یک حیوان خانگی واقعی مراقبت می کنید، از آنها مراقبت کنید. با این حال، پول هنوز نام بازی برای Niantic است و خریدهای درون برنامه ای آن را در Peridot نیز به شما یادآوری می کند. به همین دلیل، تشخیص اینکه آیا هر یک از برنامه‌های آن تا به حال مانند Pokémon Go تاثیر خواهد داشت یا خیر، دشوار است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا