اخبار روز

معرفی پیکسل 8 گوگل می تواند رنگ های جدید Pixel Buds Pro را به نمایش بگذارد

معرفی پیکسل 8 گوگل می تواند رنگ های جدید Pixel Buds Pro را به نمایش بگذارد

خلاصه

  • شایعه شده است که گوگل در مراسم معرفی Pixel 8 در 4 اکتبر، گزینه های رنگی جدیدی را برای Pixel Buds Pro اعلام می کند، از جمله Porcelain و Sky Blue.
  • اضافه شدن یک گزینه رنگ چینی برای Pixel Buds Pro قابل قبول به نظر می رسد با توجه به اینکه افشای اخیر پیکسل 8 پرو را به همان رنگ نشان می دهد.
  • رویداد 4 اکتبر Google شامل گوشی‌های هوشمند Pixel 8 و Pixel 8 Pro و همچنین Pixel Watch 2 با پیشرفت‌های بالقوه نسبت به نسل قبلی خود می‌شود.

فقط یک روز پس از اینکه اپل رویداد معرفی چهارگانه آیفون های آینده خود را اعلام کرد، Google شروع به ارسال دعوت نامه های رسانه ای برای رونمایی از Pixel 8 و Watch 2، برای 4 اکتبر برنامه ریزی شده است. ما می دانیم که در بیشتر موارد از رویداد سخت افزاری پاییز این شرکت چه انتظاری داریم، مانند Pixel 8 و Pixel 8 Pro و نسل دوم ساعت هوشمند Google. اکنون به نظر می‌رسد که این شرکت چیزی بیش از این دستگاه‌ها را در اختیار خواهد داشت، زیرا یک افشاگر احتمالاً رنگ‌های تازه‌شده Pixel Buds Pro سال گذشته را فاش کرده است.

به گفته افشاکننده Paras Guglani در X (که قبلاً به عنوان توییتر شناخته می شد)، رویداد سخت افزاری Google در 4 اکتبر شاهد معرفی رنگ های جدید چینی و آبی آسمانی برای Pixel Buds Pro خواهد بود که مکمل زغال، مرجان، مه، و علف لیموی کنونی موجود است. نسخه ها با این حال، به عنوان Android Authority نشان می دهد، ما با این افشاگری با شک و تردید برخورد می کنیم زیرا هنوز هیچ چیز کاملاً رسمی نیست.

اما به‌روزرسانی گزینه‌های رنگی Pixel Buds Pro محتمل به نظر می‌رسد، به خصوص که Pixel Buds Pro تنها سال گذشته عرضه شد و هنوز مدل نسل دوم را تضمین نمی‌کند. علاوه بر این، سایه جدید Porcelain بر اساس نشت اخیر، که جزئیات Pixel 8 Pro را با همان رنگ.

ارائه کرد

Google همچنین چند چیز دیگر را برای رویداد 4 اکتبر در نظر گرفته است که انتظار می‌رود پیکسل 8 و برادر پروگرامش سرفصل‌های این رویداد باشند. ما همچنین از ورود Pixel Watch 2 هیجان‌زده هستیم که به طور بالقوه می‌تواند شامل چند پیشرفت کلیدی نسبت به نسخه قبلی خود باشد. ما در بررسی خود دریافتیم که Pixel Watch نسل اول اولین تلاش مناسبی است در بررسی ما، اما کافی نیست برای مقابله با رقبای ارزان‌تر مانند Samsung Galaxy Watch 5، که اخیراً در قالب Galaxy Watch 6.

در مورد Pixel 8 و 8 Pro، ما توانسته‌ایم اطلاعات زیادی در مورد دستگاه‌ها به‌ویژه با توجه به مشخصات سخت‌افزاری آنها بیاموزیم، مانند پشتیبانی ممکن از Wi-Fi 7. برخی اخبار دلگرم‌کننده نیز در زمینه نرم‌افزار منتشر شده است، و شایعه شده است که گوگل به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار برای پنج سال با سری Pixel 8 شروع می‌شود. اگر درست باشد، این امر باعث می‌شود سری پیکسل با آیفون‌های اپل برابری کند، در حالی که در این فرآیند از سامسونگ نیز پیشی خواهد گرفت.

Google”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img -caption=”””>

Pixel Buds Pro

Google Pixel Buds Pro

187 دلار 200 دلار 13 دلار صرفه جویی کنید

با صدای عالی، ANC، و حالت شفافیت فوق‌العاده، Pixel Buds Pro یک تجربه هدفون ممتاز را به روش‌هایی ارائه می‌کند که تلاش‌های گذشته Google نتوانسته بود انجام دهد. اگر کاربر Android هستید که 200 دلار برای خرید هدفون خرج می‌کنید، اینها انتخاب خوبی هستند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا