اخبار روز

افزایش قیمت Google Nest Aware آن را حداقل 20 دلار در سال افزایش می دهد

افزایش قیمت Google Nest Aware آن را حداقل 20 دلار در سال افزایش می دهد

خلاصه

  • Google قیمت اشتراک Nest Aware خود را از 6 دلار به 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال افزایش می دهد که بر مشتریان جدید و فعلی تأثیر می گذارد.
  • افزایش قیمت برای طرح پایه 20 دلار افزایش است، در حالی که گزینه سطح بالاتر، Nest Aware Plus، اکنون 15 دلار در ماه یا 150 دلار در سال هزینه دارد.
  • مشترکین موجود Nest Aware در صورتحساب بعدی خود، که در تاریخ 6 نوامبر یا پس از آن خواهد بود، افزایش قیمت را مشاهده خواهند کرد، در حالی که مشتریان جدید باید پس از ثبت نام برای این سرویس، قیمت جدید را بپردازند.

مطمئناً، می‌توانید یک سیستم امنیتی سنتی با قفل‌های بزرگ و نرده‌های سیم خاردار تهیه کنید. اما چرا کارها را برای خود آسانتر نکنید و یک سیستم امنیتی خانه هوشمند دریافت نکنید؟ می‌توانید همه آن‌ها را از طریق تلفن خود کنترل کنید، و با هشدارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و ویژگی‌های تشخیص هوشمند، بسیار مؤثرتر از اقدامات امنیتی سنتی است. چند شرکت پیشرو در امنیت خانه های هوشمند بوده اند، از جمله گوگل، که Nest Aware را معرفی کرد. طرح اشتراک در سال 2019. این سرویس از آن زمان با 6 دلار در ماه ثابت ماند، اما اکنون با افزایش قیمت که طرح اولیه را به 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال می‌رساند، در حال تغییر است.

طبق اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط آرتم روساکوسکی، بنیانگذار Android Police، Google در ایمیلی که به مشتریان Nest ارسال شد، توضیح داد که قیمت جدید بر روی مشتریان فعلی در صورتحساب بعدی آنها تأثیر خواهد گذاشت، که در تاریخ 6 نوامبر یا پس از آن رخ خواهد داد. در همین حال، مشتریان جدید به محض ثبت نام برای این سرویس، ملزم به پرداخت قیمت های اصلاح شده خواهند بود.

این افزایش نشان‌دهنده افزایش ۲۰ دلاری برای طرح اولیه Nest Aware است. این طبقه قبلاً 60 دلار در سال برای تشخیص های هوشمند مانند پارس سگ یا شکستن شیشه و همچنین دسترسی به 30 روز سابقه ویدیویی با رویدادهای ضبط شده قیمت داشت. Google همچنین سطح بالاتری را ارائه می‌کند، طرح Nest Aware Plus، که قبلاً از مشتریان ۱۲ دلار در ماه یا ۱۲۰ دلار در سال برای دسترسی به ۶۰ روز سابقه ویدیویی با رویدادهای رمزگذاری‌شده مجدد و ۱۰ روز سابقه ویدیوی پیوسته علاوه بر هدیه‌های اولیه، دریافت می‌کرد. با آخرین تغییر، Nest Aware Plus اکنون 15 دلار در ماه یا 150 دلار در سال هزینه دارد.

جهش قیمت در مقایسه با سایر سیستم های امنیتی پیشرو در بازار کمی تندتر است. . برای مثال، Ring برای پایین‌ترین سطح Ring Protect و 10 دلار در ماه (100 دلار در سال) برای طرح پلاس. از سوی دیگر، Ring Protect Pro 20 دلار در ماه هزینه دارد، اما این به مشتریان امکان دسترسی به 180 روز سابقه ویدیو، پاسخگویی فوری 24 ساعته و 7 روز هفته و انبوهی از مزایای دیگر را می دهد.

خوشبختانه، کسانی که اشتراک Nest Aware دارند از طریق مشارکت Google با ADT به پرداخت ادامه خواهند داد. قیمت یکسان برای هر دو طرح، مطابق 9to5Google . طبق صفحه پشتیبانی Nest Google، قیمت اشتراک می‌تواند بسته به تغییرات بازار مانند تورم و به‌روزرسانی‌های مالیات محلی.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا