اخبار روز

واتس اپ برای اندروید ممکن است ظاهری کاملاً جدید پیدا کند زیرا شرکت در حال آزمایش رابط کاربری جدید است

واتس اپ برای اندروید ممکن است ظاهری کاملاً جدید پیدا کند زیرا شرکت در حال آزمایش رابط کاربری جدید است

بازطراحی واتساپ

طراحی مجدد واتس اپ اولین بار توسط WABetaInfo مشاهده شد. همچنین یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت تا نشان دهد چه تغییراتی در حال اجرا هستند. اولین چیزی که متوجه می‌شویم، پس‌زمینه سفید کامل برنامه حتی در بالای آن است که در حال حاضر یک بنر سبز رنگ دارد. با پس‌زمینه سفید، فقط واتس‌اپ با رنگ سبز قابل مشاهده است، آن هم با فونت متفاوت. داده

whatsapp android redesign

یک مورد قابل توجه دیگر تغییر، افزودن فیلترهایی در بالای چت ها است که به شما کمک می کند انواع مختلف پیام هایی را که در واتس اپ دریافت می کنید جدا کنید. اولی همه چت های شما را به شما نشان می دهد، تب دوم پیام های خوانده نشده شما را نشان می دهد، سومی برای چت های شخصی و چهارمی برای چت های تجاری است. این فیلترها باید با توجه به نحوه انجام کلیه ارتباطات شخصی، کاری و تجاری در واتس اپ مفید باشند.

به غیر از این تغییرات، بقیه ویژگی ها یکسان هستند. نوار پایین دارای منوی چت، وضعیت، انجمن ها و تماس ها است. سپس نماد دوربین، دکمه جستجو و نماد تنظیمات را در بالای برنامه دارید.

طراحی مجدد در حال حاضر در حال توسعه است و هنوز برای انتشار آماده نیست. حتی برای آزمایش‌کنندگان بتا هنوز در دسترس نیست. اما به نظر می رسد طراحی مجدد تقریباً انجام شده است، بنابراین ما انتظار داریم که به زودی، حداقل برای برنامه بتا آن در اندروید منتشر شود. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا طراحی مجدد برای iOS برنامه ریزی شده است یا خیر وجود ندارد. این دو سیستم معمولاً طرح‌های متفاوتی دارند که برای ترکیب با هر رابط کاربری بهینه‌سازی شده‌اند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا