اخبار روز

One UI 6 صدایی با هوش مصنوعی به گلکسی S23 شما می‌دهد که درست شبیه صدای شماست

One UI 6 صدایی با هوش مصنوعی به گلکسی S23 شما می‌دهد که درست شبیه صدای شماست

خلاصه

  • نسخه بتای One UI 6 سامسونگ برای Galaxy S23 اکنون به کاربران این امکان را می دهد تا با صدایی سفارشی که شبیه صدای خودشان است به تماس ها پاسخ دهند.
  • این ویژگی از طریق منوی تماس متنی Bixby در تنظیمات برنامه تلفن قابل دسترسی است و شامل ضبط 10 جمله نمونه برای تولید مدل صدای سفارشی است.
  • در حال حاضر، این ویژگی تنها زمانی در دسترس است که گزینه‌های زبان روی انگلیسی ایالات متحده تنظیم شده باشد، و در نتیجه مدل صوتی دارای لهجه آمریکایی است.

به نظر می‌رسد این روزها هر بار که تلفن زنگ می‌زند، یا یک هرزنامه است، یک کلاهبردار، یا یک تماس خودکار. با افزایش تعداد تماس‌های جعلی، شرکت‌های مخابراتی، تولیدکنندگان و حتی سازمان های دولتی تمام تلاش خود را برای مهار این مزاحمت انجام می دهند. با انتشار One UI 5.0 در سال گذشته، سامسونگ Bixby Text Call را به عنوان پاسخی راه اندازی کرد. ویژگی Call Screen Google که به شما امکان می دهد با تماس گیرندگان به صورت واقعی تعامل داشته باشید -time قبل از پاسخ دادن به تماس. اکنون همه چیز را به سطح وحشتناک بعدی می برد.

سامسونگ با دومین نسخه بتای One UI 6 خود برای گلکسی S23، اکنون به کاربران این امکان را می‌دهد که به تماس‌ها با صدایی پاسخ دهند که فقط صدای تولید شده توسط هوش مصنوعی نیست. این یک صدای سفارشی است که برای صدای بسیار شبیه صدای کاربر طراحی شده است.

پیش از این، Bixby Text Call به تماس‌گیرنده اطلاع می‌داد که یک دستیار مجازی از طرف شما پاسخ می‌دهد، سپس دکمه‌هایی را به شما ارائه می‌داد تا در مورد هدف تماس جویا شوید. با انتشار دومین نسخه بتای One UI 6 برای گلکسی اس 23، سامسونگ این ویژگی را بهبود بخشیده است تا لمس شخصی تری را در بر بگیرد. اکنون، به جای صدای عمومی بیکسبی، کاربران این توانایی را دارند که صدایی سفارشی شبیه صدای خودشان ایجاد کنند. این مورد در آخرین نسخه بتا، با کاربر توییتر

می‌توانید با رفتن به منوی Bixby Text Call از تنظیمات برنامه تلفن، آن را امتحان کنید. زبان و صدا را انتخاب کنید، سپس روی افزودن صدا ضربه بزنید، و باید گزینه جدید را ببینید: ایجاد صدای سفارشی. با انتخاب این مورد، یک تور راه‌اندازی برای راهنمایی شما در مورد چیزها ارائه می‌شود. این فرآیند شامل ضبط 10 جمله نمونه است که سیستم از آنها برای تولید مدل صدای سفارشی استفاده می کند (نه بر خلاف آموزش صوتی Eleven Labs).

در حال حاضر، این ویژگی تنها زمانی در دسترس است که زبان Bixby Text Call روی انگلیسی (ایالات متحده آمریکا) تنظیم شده باشد، که به نظر می رسد نتیجه لهجه مدل صوتی باشد. در آزمایش خود، Zachary Kew-Deniss، نویسنده پلیس اندروید، که اهل انگلستان است، متوجه شد که صدای تولید شده به طرز شگفت انگیزی شبیه او است – فقط با لهجه عجیب آمریکایی. این یک نتیجه سرگرم کننده بود، اما توجه سامسونگ به جزئیات را در اینجا نشان می دهد.

Samsung اخیراً دومین نسخه بتا خود را برای One UI 6 گسترش داده است. در گلکسی S23 به کشورهای بیشتری ارائه می شود، که مجموعه ای از پیشرفت ها را نسبت به نسخه قبلی به ارمغان می آورد. انتشار فقط به ایجاد یک صدای سفارشی محدود نشد. آخرین سیستم عامل مملو از اصلاحات، انیمیشن های جدید و رفع چندین باگ بود. این نسخه بتا بر اساس نسخه جدیدتر از Android 14 Beta 5 است و شامل وصله سپتامبر 2023 است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا