اخبار روز

سامسونگ در تبدیل سیم کارت فیزیکی به eSIM گوگل را شکست داد

سامسونگ در تبدیل سیم کارت فیزیکی به eSIM گوگل را شکست داد

خلاصه

  • تغییر به یک دستگاه جدید سامسونگ با eSIM از One UI 5.1 آسان‌تر است، زیرا این به‌روزرسانی از انتقال آسان eSIM قدیمی یا تبدیل سیم‌کارت فیزیکی به eSIM پشتیبانی می‌کند و گوگل را به شدت شکست می‌دهد.
  • فقط برخی از دستگاه های سامسونگ که دارای One UI 5.1 یا جدیدتر هستند از انتقال یا تبدیل eSIM پشتیبانی می کنند.
  • محدودیت‌هایی مانند استفاده از یک سیم‌کارت هم برای تماس و هم برای داده وجود دارد، اما انتظار می‌رود Android 14 تعویض راحت eSIM را برای همه دستگاه‌ها به ارمغان بیاورد.

جابه‌جایی از دستگاه قدیمی خود به یک تلفن Android جدید و براق همیشه یک کار است تجربه اعصاب خردکن، اما کمی نرم تر است وقتی در همان برند ارتقا می دهید. با استفاده از سیم‌کارت‌های الکترونیکی، قرار بود این فرآیند بسیار آسان‌تر شود. با این حال، هنوز باید یک eSIM را در دستگاه قدیمی‌تر حذف کنید تا بتوانید آن را دوباره در دستگاه جدید فعال کنید. Google روی یک فرآیند راحت کار می‌کند تا eSIMها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کند یا سیم‌کارت فیزیکی قدیمی شما (pSIM) را به eSIM تبدیل کند. اما اکنون متوجه شده‌ایم که سامسونگ با One UI 5.1 آن را شکست داده است.

Google از حدود فوریه امسال، جریان کاری انتقال eSIM را توسعه داده است، هنگامی که نسخه بتای Android 14 QPR حاوی کد آماده شدن برای آینده بدون سیم کارتاست. الف>. ما مشتاقانه منتظر عرضه Pixel 7a و اکنون Pixel 8 بودیم. در همین حال، سامسونگ One UI 5.1 را در همان ماه کنار گذاشت و هر دوی این ویژگی ها را برای چندین مدل در سراسر جهان در دسترس قرار داد – تغییری که اخیراً توجه کاربران اندروید آلفا را به خود جلب کرده است مشال رحمان.

مشال رحمان/X”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Samsung-One-UI-convert-psim-to-esim

تبدیل سیم کارت در One UI

در ایالات متحده، سامسونگ قبلاً از انتقال بی دردسر eSIM در Verizon پشتیبانی می کرد، اما One UI 5.1 پشتیبانی از اپراتور را به میزان قابل توجهی گسترش داد. با این حال، برای انتقال سیم‌کارت‌های الکترونیکی، به دستگاه‌های سازگار سامسونگ نیاز دارید و هردو باید دارای One UI 5.1 یا نسخه جدیدتر باشند. اگر قصد دارید یک pSIM را به eSIM تبدیل کنید، همین پیش نیازها اعمال می شود. در حال حاضر، فهرست دستگاه‌های سازگار بسیار کوتاه است و شامل سری‌های گلکسی S21، S22، و S23، به همراه Z Fold 3، Flip 3، Fold 4 و Flip 4 و مدل‌های Note 20 می‌شود.

گزینه شروع انتقال یا تبدیل در زیر تنظیمات اتصالاتمدیر سیم کارت قرار دارد، اما قبل از اینکه فرآیند را آغاز کنید، آنجا نکات منفی هستند که باید در مورد آنها بدانید برای شروع، لیست دستگاه های سازگار کوتاه است زیرا باید حداقل One UI 5.1 را پشتیبانی کنند. امیدواریم این نیاز سیستم‌عامل در این مسیر تغییر نکند، زیرا اگر دستگاه قدیمی‌تر دریافت به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را متوقف کند، تغییر به دستگاه جدید برای افراد سخت‌تر می‌شود.

علاوه بر این، حداقل یک کاربر در X notes نمی توانید تنظیم کنید یک eSIM برای تماس و دیگری منحصراً برای داده تلفن همراه ایجاد کنید. همانطور که در صفحه پشتیبانی انتقال سیم کارت. با این حال، از طرف دیگر، همین کاربر همچنین ادعا می‌کند که تعویض خودکار داده در ایالات متحده در دسترس نیست، اما اسناد پشتیبانی پیشنهاد می‌کند اگر eSIM ترجیحی نتواند به شبکه وصل شود، یک UI به‌طور خودکار از سیم‌کارت ثانویه برای داده استفاده می‌کند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا