اخبار روز

سامسونگ برنامه One UI 6 beta Galaxy S23 را به کشورهای بیشتری گسترش می دهد

سامسونگ برنامه One UI 6 beta Galaxy S23 را به کشورهای بیشتری گسترش می دهد

همچنین دومین نسخه بتای One UI 6 را با چندین اصلاح و انیمیشن‌های جدید عرضه کرد

Samsung Galaxy S23 held in a hand with a castle in the background

خلاصه

  • سامسونگ دومین نسخه بتای One UI 6 را برای سری گلکسی S23 با چندین اصلاح منتشر کرد.
  • آخرین سیستم عامل چندین اشکال را برطرف کرده است و شامل وصله سپتامبر 2023 است.
  • در دسترس بودن برنامه One UI 6 بتا برای Galaxy S23 به هند و بریتانیا نیز گسترش یافته است.

پس از یک شروع اشتباه، سامسونگ برنامه بتای One UI 6 برای سری Galaxy S23 در هفته دوم اوت 2023 راه اندازی شد. بر اساس Android 14، جدیدترین پوسته برای بهترین گوشی های Galaxy تغییرات قابل توجهی در رابط کاربری و بسیاری از پیشرفت های دیگر به ارمغان می آورد. اما از آنجایی که نسخه بتا بود، اولین نسخه One UI 6 کاملاً باگ بود. به علاوه، فقط در بازارهای معدودی در دسترس بود. سامسونگ اکنون دومین نسخه بتای One UI 6 را با چندین اصلاحات عرضه می کند و در دسترس بودن این برنامه را به بازارهای بیشتری گسترش داده است.

One UI 6 beta 2 مبتنی بر سیستم عامل ZWHO است و شامل وصله سپتامبر 2023 است. در حالی که نسخه اول مبتنی بر Android 14 Beta 4 بود، سیستم عامل دوم مبتنی بر ساختی حتی جدیدتر از Android 14 Beta 5 است. در مورد بهبودها، یادداشت انتشار رسمی سامسونگ اشاره می کند که تعداد زیادی از باگ ها برطرف شده اند.

گزارش تغییرات همراه با ساخت ایالات متحده به چندین ویژگی جدید اشاره می کند، از جمله ظاهری اصلاح شده برای داشبورد Samsung Health، ابزارهای ویرایش ویدیوی بهبودیافته، امکان کپی فایل ها با دو دست و موارد دیگر. با این حال، به نظر نمی‌رسد Samsung Health بازطراحی‌شده بخشی از میان‌افزار باشد، و این شرکت ممکن است آن را به‌عنوان یک به‌روزرسانی جداگانه از فروشگاه گلکسی عرضه کند.

بیشتر شکایات کاربران با اولین نسخه بتا One UI 6 در مورد انیمیشن های ضعیف و لکنت بود. بازخورد اولیه نشان می‌دهد که سامسونگ لرزش‌ها را در سیستم‌افزار دوم برطرف کرده و چندین نسخه جدید اضافه کرده است. انیمیشن‌ها، اگرچه هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

برنامه بتای One UI 6 در ابتدا فقط در آلمان، کره جنوبی و ایالات متحده در دسترس بود. با دومین بتا، سامسونگ سیستم عامل را برای واحدهای S23 در هند و بریتانیا نیز عرضه کرده است. می توانید از طریق اپلیکیشن Samsung Members به ​​برنامه ملحق شوید. اسلات ها محدود است، پس حتما عجله کنید.

متشکرم: موشه!

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا