اخبار روز

اشتراک گذاری رمز عبور Google Chrome ممکن است به عنوان یک ویژگی فقط برای خانواده شروع شود

اشتراک گذاری رمز عبور Google Chrome ممکن است به عنوان یک ویژگی فقط برای خانواده شروع شود

خلاصه

  • بر اساس شواهدی که توسط متخصص مرورگر Leopeva64 کشف شده است، کروم ممکن است به زودی راهی ساده برای به اشتراک گذاری رمزهای عبور ارائه دهد.
  • احتمالاً این ویژگی به اشتراک گذاری گذرواژه با اعضای گروه خانواده Google شما محدود می شود.
  • این قابلیت اشتراک گذاری رمز عبور جدید می تواند نظارت بر حساب های فرزندان خود را برای والدین آسان تر کند و اشتراک گذاری اعتبار حساب مشترک را برای خانواده ها ساده کند.

اشتراک‌گذاری رمزهای عبور می‌تواند مشکل باشد، به‌خصوص زمانی که مرورگر شما به شما اجازه نمی‌دهد به‌سرعت آن‌ها را ارسال کنید. . Chrome به شما امکان می‌دهد اطلاعات کاربری خود را در مدیر گذرواژه Google ذخیره کنید و بدون در نظر گرفتن آن‌ها در دسترس باشد. از کدام دستگاه استفاده می کنید با این حال، اگر می‌خواهید گذرواژه‌های خارج از حساب خود را به اشتراک بگذارید، مدت‌هاست که شانس زیادی برای کپی و چسباندن دستی ندارید. اخیراً، شواهدی ظاهر شده است که نشان می‌دهد ممکن است Google روی راهی برای ساده‌سازی فرآیند اشتراک‌گذاری رمز عبور کار می‌کند.

کارشناس مرورگر Leopeva64 علائمی را کشف کرده است که نشان می‌دهد Google در حال کار بر روی روش جدید به اشتراک گذاری گذرواژه بین چندین نفر در کروم. ما قبلاً این ویژگی پیشنهادی را مشاهده کرده بودیم، اما شواهد جدیدی در مورد محدودیتی در مورد افرادی که می‌توانید ارسال کنید وجود دارد. گذرواژه‌ها به: به احتمال زیاد شما فقط می‌توانید اعتبار ورود به سیستم را با افرادی در خود به اشتراک بگذارید گروه خانواده Google هنگامی که این ویژگی برای اولین بار آغاز شد.

بر اساس ویدیوی Leopeva64 که این ویژگی را نشان می‌دهد، همه رمزهای عبور به اشتراک گذاشته نمی‌شوند. درعوض، اگر به Password Manager و سپس به Passwords بروید، می‌توانید انتخاب کنید که کدام گذرواژه برای سایر اعضا ارسال شود. وب‌سایتی را که برای آن گذرواژه ذخیره کرده‌اید انتخاب کنید، سپس اشتراک‌گذاری را در پایین سمت راست انتخاب کنید و آن اطلاعات کاربری حساب خاص با افراد گروه خانواده شما به اشتراک گذاشته می‌شود. Leopeva64 توانست کل فرآیند را نشان دهد، اما این ویژگی هنوز به طور کامل توسط Google اجرا نشده است، بنابراین ممکن است فقط یک سیستم در حال آزمایش باشد.

اگر گروه خانواده ندارید، گفتگو به شما می گوید که – در حال حاضر – فقط امکان اشتراک گذاری گذرواژه ها با گروه خانواده وجود دارد. اگر در آینده شاهد این ویژگی باشیم، ممکن است حداقل در ابتدا با همین محدودیت باشد. این کار برای والدین آسان‌تر می‌شود تا حساب‌های فرزندان خود را بررسی کنند و همسران نیز حساب‌های مشترک خود را به اشتراک بگذارند.

با این وجود، خوب است که این ویژگی را برای سایر روش‌های اشتراک‌گذاری باز کنید – به عنوان مثال، اشتراک‌گذاری گذرواژه‌ها با ایمیل محل کار و خانه، حتی اگر آن حساب‌ها بخشی از همان گروه خانواده نباشند. به هر حال، اشتراک‌گذاری رمز عبور یکی از ویژگی‌هایی است که افراد را به برخی از بهترین برنامه‌های مدیریت رمز عبور در خارج از آن جذب می‌کند. اکوسیستم Google.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا