اخبار روز

گوگل Pixel Pass را چند ماه قبل از عرضه پیکسل 8 حذف کرد

گوگل Pixel Pass را چند ماه قبل از عرضه پیکسل 8 حذف کرد

همه چیزهای خوب باید به پایان برسند

The Pixel 7a next to the Pixel 7 and Pixel 7 Pro

خلاصه

  • Google’s Pixel Pass که تلفن Pixel و دسترسی به خدمات Google را با هزینه ماهانه ارائه می‌کرد، بدون اطلاع قبلی متوقف شده است.
  • مشترکین فعلی تلفن و خدمات خود را برای دو سال باقی مانده از اشتراک خود دریافت خواهند کرد.
  • دلیل پایان دادن به Pixel Pass نامشخص است، اما گوگل می‌گوید به ارزیابی پیشنهادات بر اساس بازخورد مشتریان ادامه خواهد داد.

Pixel Pass Google ارزش فوق‌العاده‌ای است اگر می‌خواهید هم تلفن Pixel بگیرید و هم خود را درگیر اکوسیستم گوگل کنید. با Pixel Pass، می‌توانید Pixel 7 یا Pixel 7 Pro علاوه بر دسترسی ممتاز به خدماتی مانند YouTube، Google One و Google Play Pass، همه با هزینه ثابت ماهانه. این یکی از بهترین راه‌ها برای تهیه تلفن Pixel بدون نیاز به پرداخت کل قیمت از قبل بود، در حالی که این تلفن پس از دو سال مشترک شدن کاملاً مال شما خواهد بود. با این حال، اکنون، از آنجایی که Google تنها چند ماه تا راه اندازی دستگاه Pixel 8 فاصله دارد، Pixel Pass از بین رفته است.

در یک صفحه پشتیبانی (از طریق Droid-Life)، گوگل تایید کرد که از 29 آگوست، Pixel Pass در حال حاضر متعلق به گذشته است. اشتراک بی سر و صدا و بدون اطلاع قبلی قطع شد. این اشتراک فقط برای دو سال برای ثبت‌نام باز بود و کاربران می‌توانستند جدیدترین تلفن‌های پیکسل را از طریق آن دریافت کنند – ابتدا محدوده پیکسل 6 و سپس پیکسل 7 زمانی که عرضه شد. گوگل در مورد اینکه چرا Pixel Pass را از بین می‌برد، روشن نیست. بخشی از صفحه پشتیبانی که به همین سؤال پاسخ می‌دهد، فقط می‌گوید که Google همچنان به “ارزیابی پیشنهادات بر اساس بازخورد مشتری” ادامه می‌دهد.

کاربرانی که در حال حاضر مشترک Pixel Pass هستند، اشتراک را به مدت دو سال پس از تاریخ ارسال تلفن خود حفظ می‌کنند، یعنی زمانی که هزینه تلفن به طور کامل پرداخت می‌شود. همچنین 100 دلار دریافت خواهید کرد که می‌توانید از آن برای خرید بعدی Pixel خود استفاده کنید. در مورد سایر سرویس‌هایی که به Pixel Pass مرتبط هستند، در پایان دوره دو ساله به‌عنوان بسته‌ای با تخفیف تمدید می‌شوند.

احتمالاً ما هرگز دلیل واقعی کشته شدن آن را نخواهیم دانست. اگر نمی‌توانید هزینه پیکسل 8 را به طور کامل پرداخت کنید، Google همچنین برنامه‌های مالی 0 درصدی در ماه آوریل را برای تلفن‌های Pixel خود ارائه می‌کند و این گزینه هنوز در زمان نوشتن این مقاله در دسترس است. ممکن است پس از عرضه پیکسل 8، این موضوع باقی بماند. به هر حال اینطور نیست که ضرر زیادی داشته باشید – Pixel Pass نیز مشمول تایید اعتبار بود، زیرا این فقط یک طرح پرداخت بود که مجموعه ای از خدمات Google به آن اضافه شده بود. در غیر این صورت، می توانید به دنبال برنامه مالی دیگری نیز باشید. در یک خرده فروش دیگر.

با تشکر: مشعل

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا