اخبار روز

مرورگر فایرفاکس ابزارهای داخلی جدیدی را برای ایمن نگه داشتن آدرس ایمیل شما دریافت می کند

مرورگر فایرفاکس ابزارهای داخلی جدیدی را برای ایمن نگه داشتن آدرس ایمیل شما دریافت می کند

خلاصه

  • Firefox Relay اکنون در مرورگر فایرفاکس ادغام شده است و محافظت از آدرس ایمیل شخصی خود را برای کاربران آسان تر می کند و خطر قرار گرفتن در معرض داده ها را کاهش می دهد.
  • کاربران می توانند با یک حساب فایرفاکس به ویژگی داخلی Relay به صورت رایگان دسترسی داشته باشند و انتظار می رود میلیون ها کاربر در هفته های آینده به آن دسترسی داشته باشند.
  • Firefox Relay راه‌حل‌های دنیای واقعی را برای حفظ حریم خصوصی آنلاین ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد چندین نام مستعار ایمیل تولید کنند و ردیاب‌ها را فیلتر کنند و تجربه آنلاین ایمن‌تری را ارائه دهند.

دنیای آنلاین می تواند به همان اندازه که گسترده است خائنانه باشد. پیمایش در انبوه درخواست‌های ایمیل از وب‌سایت‌های مختلف و تلاش برای محافظت از اطلاعات شخصی، گاهی اوقات می‌تواند کاری طاقت‌فرسا به نظر برسد. Firefox Relay را وارد کنید، پاسخ موزیلا به حفظ حریم خصوصی کاربر در هنگام مرور اینترنت.

امروز، طبق اعلام Mozilla، غول فناوری بازی خود را در حوزه حریم خصوصی آنلاین با استفاده از ویژگی فایرفاکس رله مستقیماً در تجربه فایرفاکس ارتقا داده است. این برای یک اینترنت گرد متوسط ​​چه معنایی دارد؟ خیلی، در واقع.

Firefox Relay، که در ابتدا به‌عنوان یک افزونه قابل دسترسی بود، در صورت درخواست آنلاین، ماسکی برای ایمیل شما فراهم می‌کند، خواه برای نظرسنجی، ثبت‌نام در رسانه‌های اجتماعی، ارسال فرم یا سایر ثبت‌نام‌ها باشد. با این ادغام در خود فایرفاکس، کاربران می توانند با سهولت بیشتری به ویژگی Relay دسترسی داشته باشند تا از آدرس های ایمیل شخصی خود محافظت کنند، ارتباطات بازاریابی ناخواسته را کاهش دهند و خطر قرار گرفتن در معرض داده ها را کاهش دهند.

کاربران برای دسترسی رایگان به ویژگی داخلی Relay در فایرفاکس فقط به یک حساب فایرفاکس نیاز دارند. موزیلا گفته است که انتظار دارد «طی چند هفته آینده» این قابلیت را برای میلیون‌ها کاربر عرضه کند.

این حرکت در راستای تلاش مداوم موزیلا برای حمایت از محصولات مبتنی بر حریم خصوصی است که تجربه کاربر آنلاین را بهبود می بخشد. برای یادآوری، موزیلا در اوایل سال عملکردهایی را به فایرفاکس رله معرفی کرده بود که به کاربران اجازه می داد رله فایرفاکس را در آن مشاهده کنند. نوار ابزار آنها به طور مداوم، ماسک های ایمیل موجود را بازیافت می کنند و ماسک های تصادفی جدیدی ایجاد می کنند. نکته قابل توجه تاکید بر محافظت از ایمیل معتبر در برابر ردیاب های وب بالقوه است که گامی مهم در حفاظت از داده های فردی است.

برای کسانی که با این ابزار آشنا نیستند، فایرفاکس رله فقط یک ترفند دیگر نیست – راه حل های دنیای واقعی را برای انواع سناریوهای آنلاین ارائه می دهد. این سرویس نه تنها به کاربران اجازه می‌دهد تا چندین نام مستعار ایمیل تولید کنند تا ایمیل‌های شخصی را خصوصی نگه دارند، بلکه این سرویس ایمیل‌ها را نیز فیلتر می‌کند، ردیاب‌ها را حذف می‌کند و سپس آنها را به شناسه ایمیل اصلی ارسال می‌کند. Firefox Relay چه ایجاد یک ایمیل موقت برای یک هدف زودگذر یا حفظ حریم خصوصی شخصی در سایت‌های عمومی باشد، تجربه آنلاین امن‌تری را نوید می‌دهد و اکنون دسترسی به آن آسان‌تر شده است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا