اخبار روز

مایکروسافت ابزارهای واقعا خوب Bing Chat AI خود را به Google Chrome آورده است

مایکروسافت ابزارهای واقعا خوب Bing Chat AI خود را به Google Chrome آورده است

خلاصه

  • مایکروسافت پشتیبانی از Bing Chat AI خود را در Google Chrome برای دسکتاپ گسترش داده و آن را برای کاربران مک، ویندوز و لینوکس در دسترس قرار داده است.
  • Bing Chat اکنون به عنوان گزینه ای در بالای bing.com در مرورگرهای دسکتاپ کروم ظاهر می شود و به کاربران امکان می دهد با ربات مجهز به هوش مصنوعی تعامل داشته باشند.
  • در همین حال، مایکروسافت رابط کاربری Bing Chat را در Edge به روز کرد و در دسترس بودن Bing Chat Enterprise را گسترش داد تا هم کروم دسکتاپ و هم Edge موبایل را شامل شود.

مایکروسافت همچنان در Edge سرمایه گذاری کرده است، اما با جایگزین هایی مانند Google Chrome و Brave، جذب کاربران جدید برای آن دشوار است. به نظر می رسد برخی از استراتژی های آن بر محدود کردن استفاده از محصولات دیگر خود، مانند هوش مصنوعی Bing، به Microsoft Edge متمرکز شده است. برای مثال، کاربران گوگل کروم نمی‌توانستند به ابزار مجهز به ChatGPT در مرورگرهای دسکتاپ خود دسترسی داشته باشند – اما این موضوع رسما تغییر کرده است. پس از پشتیبانی به آرامی با جزئیات اندک، Bing AI Chat اکنون به طور گسترده در مرورگر دسکتاپ کروم پشتیبانی می شود. .

از آخرین به‌روزرسانی کانال پایدار، مایکروسافت می‌گوید که Bing Chat و Bing Chat Enterprise اکنون روی دسک‌تاپ Chrome برای Mac، Windows و Linux پشتیبانی می‌شوند. علاوه بر این، اضافه می کند که پشتیبانی از مرورگرهای دیگر برای دسکتاپ و موبایل ارائه می شود، اما هیچ جدول زمانی ارائه نشده است.

پس از بازدید از bing.com در مرورگر دسکتاپ Chrome، گزینه Bing Chat در بالای صفحه ظاهر می‌شود. پس از کلیک کردن، صفحه به یک پنجره چت تبدیل می شود که در آن ربات از شما می خواهد که یک درخواست وارد کنید. پاسخ شامل یک سری نقل قول است تا به شما نشان دهد که هوش مصنوعی اطلاعات را از کجا استخراج کرده است.

bing-chat-ai-in-google-chrome

چت بینگ در حال اجرا در Google Chrome

Google یکی از بسیاری از شرکت‌هایی است که در زمینه هوش مصنوعی با مایکروسافت رقابت می‌کند. در اوایل این ماه، جزئیات بیشتری در مورد پروژه Gemini گوگل به دست آمد که هدف آن پیشی گرفتن از قابلیت های هوش مصنوعی است. رقبای آن شایعه شده بود که اولین ChatGPT باعث ایجاد یک “کد قرمز” در داخل گوگل شده است و تمرکز آن را به هوش مصنوعی تغییر داده است. این شرکت چندین سرپرست تیم – از جمله سرگئی برین، بنیانگذار گوگل – را برای هدایت پروژه به همراه آورد. یک منبع ناشناس نزدیک به Gemini ادعا می کند که محصول مبتنی بر هوش مصنوعی می تواند به زودی در پاییز امسال عرضه شود.

علاوه بر پشتیبانی از Chrome در رایانه، مایکروسافت امروز اعلام کرد که Bing Chat Enterprise اکنون در نسخه تلفن همراه Edge. همچنین رابط کاربری صفحه جستجو را برای خوانایی بهینه‌سازی کرد، اما تصور این پیشرفت‌های کوچک که کاربران مرورگر جایگزین را متقاعد می‌کنند تا از ارسال برای Edge صرف نظر کنند، دشوار است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا