اخبار روز

رندرهای لو رفته Sonos Move 2 ما را از حسادت سبز می کند

رندرهای لو رفته Sonos Move 2 ما را از حسادت سبز می کند

خلاصه

  • Sonos Move یک اسپیکر قابل حمل رده بالا است که صدایی واضح و پر از اتاق را ارائه می دهد، اما عمر باتری 11 ساعته ضعیفی نسبت به رقبای خود دارد.
  • تصاویر بازاریابی فاش شده حاکی از آن است که Sonos Move 2 آینده تغییراتی را در طراحی ایجاد خواهد کرد، از جمله گزینه رنگ سبز و نوار لغزنده صدای اختصاصی، در حالی که نگرانی‌های مربوط به عمر باتری را نیز برطرف می‌کند.
  • انتظار می‌رود Sonos Move 2 دارای باتری قابل تعویض توسط کاربر باشد و می‌تواند ماه آینده عرضه شود و تجربه بهتری از اسپیکر قابل حمل را برای استفاده در محیط‌های داخلی و خارجی ارائه دهد.

درباره Sonos زیاد شنیده نمی‌شود، اما این برند رده بالای صوتی خانگی و شخصی دقیقاً همانجا است و با بزرگان صنعت مانند Bose، Sony، و Sennheiser همکاری می‌کند. Sonos همچنین در سال 2019 با Sonos Move وارد بازار بلندگوهای قابل حمل شد که به سرعت در لیست ما قرار گرفت. از بهترین اسپیکرهای هوشمند. اکنون، سه سال بعد، شایعات حاکی از آن است که جانشین این محصول، Sonos Move، قرار است ماه آینده معرفی شود. قبل از رونمایی رسمی، با تصاویر بازاریابی لو رفته برای Move 2 مواجه شده‌ایم که تغییرات کلیدی طراحی را نشان می‌دهد.

Sonos Move صدای فوق‌العاده شفاف و پر از اتاق را ارائه می‌دهد که با اطمینان از اتصال پایدار و آسانی پشتیبانی می‌شود. راه اندازی از طریق Wi-Fi یا بلوتوث. با این حال، باتری ضعیف 11 ساعته در مقایسه با رقبا و برچسب قیمت سنگین آن را سنگین کرد. اطلاعات درز در مورد Sonos Move 2 تاکنون نشان می دهد که این برند نگرانی های ما را برطرف خواهد کرد با زمان پخش در هر بار شارژ، و ظاهری جدید به بلندگو بدهید.

نمدهای محصول Sonos Move 2 لو رفته

اکنون، مطالب بازاریابی لو رفته برای Sonos Move 2 آینده به اشتراک گذاشته شده توسط MySmartPrice رنگ سبز قابل توجهی را برای بلندگوی جدید به ما نشان می دهد، که باید در کنار گزینه مشکی موجود موجود باشد. تغییر عمده دیگر، لغزنده صدای اختصاصی در بالا است، درست مانند سایر بلندگوهای Sonos. قسمت بالایی Move 2 همچنین دارای سوراخ‌های میکروفون، نشانگر LED و دکمه‌هایی برای پخش/مکث، پرش و رفتن به آهنگ قبلی است.

تصاویر سبک زندگی لو رفته از بلندگوی هوشمند Sonos Move 2

در پشت، Sonos Move 2 دارای یک درگاه USB-C برای شارژ، و دکمه‌های اختصاصی برای روشن/خاموش کردن، تعویض ورودی بلوتوث و روشن یا خاموش کردن میکروفون است. علاوه بر شکل‌ها و نمادهای کمی متفاوت دکمه‌ها، تغییر چندانی در Sonos Move 2 وجود ندارد. با این حال، شایعات حاکی از آن است که باتری در مدل امسال قابل تعویض توسط کاربر است، در ماه آینده می آید. با این حال، Sonos Move که در حال حاضر برای خرید در دسترس است، از نظر کیفیت صدا خسته کننده نیست، و اگر قصد استفاده از آن را به صورت سیمی دارید، یک بلندگوی داخلی خوب خواهد بود.

Sonos”” data-modal-id =”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=””””>

Sonos Move speaker

Sonos Move

Sonos move یک بلندگوی قابل حمل عالی است که هم برای استفاده در فضای داخلی و هم در فضای باز طراحی شده است. این در انتهای طیف گران‌تر است، اما نمی‌توان انکار کرد که برای اکثر محیط‌ها واضح، بلند و به خوبی تنظیم شده است. تنها معایب آن عمر محدود 11 ساعته باتری است، و این نیز بی‌اهمیت است، اگر می‌خواهید در بیشتر مواقع از این وصل شده استفاده کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا