اخبار روز

گوگل به زودی ارزان ترین زمان رزرو پرواز را به شما اعلام می کند

گوگل به زودی ارزان ترین زمان رزرو پرواز را به شما اعلام می کند

در انتظار تا آخرین لحظه احساس توجیه بیشتری داشته باشید

google-flights-ap-hero

خلاصه

  • Google Flights به‌زودی بینش‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را در مورد اینکه چه زمانی نرخ‌های پرواز معمولاً کم‌هزینه هستند، ارائه می‌کند و به کاربران کمک می‌کند تا با نوسانات قیمت‌ها مقابله کنند.
  • کاربران می توانند تعیین کنند که آیا رزرو اکنون مقرون به صرفه تر است یا منتظر قیمت های پایین تر، با پنجره تاریخ ارائه شده برای پایین ترین قیمت های مورد انتظار.
  • این ویژگی مکمل سایر ویژگی‌های Google Flights مانند ردیابی قیمت و ضمانت‌ها است و به کاربران امکان می‌دهد آگاهانه تصمیم بگیرند و به طور بالقوه در پول خود صرفه‌جویی کنند.

یکی از مفیدترین ویژگی‌های ابزار خرید پرواز Google همیشه این بوده است که تخمین بزند زمانی که رزرو یک سفر معین مقرون به صرفه خواهد بود. اکنون، Google با یک مورد جدید به این مورد متمایل شده است. ویژگی که به صراحت مشخص می کند که چه زمانی پروازها مقرون به صرفه تر هستند.

Google Flights قبلاً نشان می‌دهد که قیمت پرواز شما چگونه با داده‌های تاریخی مقایسه می‌شود — آیا نرخ‌های موجود امروز برای یک پرواز معین ارزان‌تر، گران‌تر یا متوسط ​​در مقایسه با معمول هستند. از این هفته، Flights یک قطعه تولید شده توسط هوش مصنوعی را نیز نشان می‌دهد (به نماد Bard در انیمیشن زیر توجه کنید) که مشخص می‌کند چه زمانی نرخ‌ها معمولاً برای «جستجوهایی با داده‌های روند قابل اعتماد» ارزان‌ترین قیمت هستند.

Google”” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

google-flights-cheapest-time-anim

این ویژگی در مورد یافتن تاریخ هایی برای سفر شما نیست که ممکن است هزینه کمتری داشته باشد، بلکه بیشتر با نوسانات روزانه قیمت بلیط سروکار دارد. با این به‌روزرسانی، Google Flights باید بتواند با دقت معقولی به شما بگوید که آیا اکنون رزرو هزینه کمتری خواهد داشت یا تا بعدا صبر کنید — و حتی به شما می‌گوید که «بعداً» چه زمانی خواهد بود. یک پنجره تاریخی که در آن قیمت‌ها احتمالاً پایین‌ترین هستند.

همانطور که Google اشاره می‌کند، این ویژگی به خوبی با سایر ویژگی‌های Google Flights، مانند ردیابی قیمت و جفت می‌شود. ضمانت‌های قیمت — یکی دیگر از افزوده‌های اخیر به Google Flights که در صورت کاهش کرایه پس از رزرو پروازهای خاص، Google مبلغی را که بیش از حد پرداخت کرده‌اید بازپرداخت می‌کند. گوگل می گوید که اطلاعات قیمت گذاری جدید مبتنی بر هوش مصنوعی باید از این هفته نمایش داده شود.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا