اخبار روز

این نشت گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ شما را با درخشندگی خود کور خواهد کرد

این نشت گلکسی اس 24 اولترا سامسونگ شما را با درخشندگی خود کور خواهد کرد

حداکثر روشنایی 2500 نیت!

A Samsung Galaxy S23 Ultra phone being held in a hand

خلاصه

  • گوشی‌های پرچمدار سامسونگ، از جمله گلکسی اس 23 اولترا، از پنل‌های OLED باکیفیت استفاده می‌کنند که به دلیل روشنایی و کیفیت تصویر معروف هستند.
  • نمایشگر Galaxy S23 Ultra نسبت به مدل‌های قبلی بهبودهای قابل توجهی در کارایی ایجاد کرد، اگرچه حداکثر روشنایی آن ثابت ماند.
  • شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه گلکسی اس 24 اولترا حداکثر روشنایی 2500 نیت خواهد داشت که نشان دهنده افزایش قابل توجهی است و به طور بالقوه تجربه تماشای بهتری را ارائه می دهد.

تلفن های پرچمدار سامسونگ به دلیل استفاده از بهترین کیفیت پنل های OLED موجود شناخته شده اند. و Galaxy S23 Ultra نیز از این قاعده مستثنی نیست. روی کاغذ، پنل 6.8 اینچی گوشی ممکن است مانند Galaxy S22 Ultra از 2022، با حداکثر روشنایی آن بدون تغییر در 1750nits. اما به عنوان XDA غواصی عمیق در صفحه نمایش S23 Ultra نشان داد که سامسونگ در سال جاری بهبودهای قابل توجهی در کارایی انجام داده است. برای سال 2024، با شایعه ای مبنی بر پیشنهاد Galaxy S24 Ultra، این شرکت دوباره قصد دارد بر روی افزایش روشنایی تمرکز کند. پانل s می تواند به اوج روشنایی دیوانه کننده 2500 نیت برسد.

افشاگر مشهور سامسونگ @UniverseIce نکاتی را در مورد Galaxy S24 به اشتراک گذاشت پنل 6.8 اینچی Ultra. او ادعا می کند که صفحه نمایش دارای نسبت تصویر 19.5:9 و وضوح تصویر 3120 در 1400 با حداکثر روشنایی 2500 نیت است. اگر درست باشد، این می تواند نشان دهنده جهش بیش از 40 درصدی در روشنایی پرچمدار 2024 سامسونگ باشد. افشاکننده قبلاً گزارش داده بود که سامسونگ منحنی را کنار گذاشته و به یک صفحه نمایش تخت در پرچمدار 2024 خود.

حداکثر روشنایی 1750 نیت گلکسی اس 23 اولترا تعجب آور بود زیرا آیفون 14 پرو با پنل های OLED عرضه شده توسط سامسونگ می توانست به حداکثر روشنایی 2000 نیت برسد. به نظر می رسد که غول کره ای به اپل دسترسی انحصاری به بهترین پنل OLED خود داده است و از دومین گزینه برتر در پرچمدار 2023 خود استفاده کرده است. همانطور که بعداً آزمایش‌ها نشان دادند، شرکت به جای افزایش روشنایی، بر روی بهبود سایر جنبه‌های نمایشگر تمرکز کرد.

در حالی که ممکن است حداکثر روشنایی S22 یا S23 Ultra را بالا بیابید، افزایش بیشتر هنگام استفاده از تلفن در زیر نور مستقیم خورشید می تواند مفید باشد. همچنین تجربه تماشای HDR بهتری را ارائه می دهد. البته، روشنایی تنها بخشی از یک نمایشگر است، و سامسونگ ممکن است برای ارائه یک تجربه بهتر، بهبودهای دیگری را نیز در پنل OLED Galaxy S24 Ultra انجام دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا