اخبار روز

نسل اول Nest Cam Indoor شما پشتیبانی کامل Google Home را دریافت می کند

نسل اول Nest Cam Indoor شما پشتیبانی کامل Google Home را دریافت می کند

ویدئوی زنده و کلیپ های ذخیره شده را اکنون می توان در صفحه اصلی مشاهده کرد

google-home-ap-hero

خلاصه

  • کاربران نسل اول Nest Cam Indoor اکنون می‌توانند دوربین‌های خود را به برنامه Google Home منتقل کنند تا تجربه یکپارچه‌تری با سایر دستگاه‌های خانه هوشمند داشته باشند.
  • با انجام این انتقال، کاربران به ویژگی‌های جدید و کنترل بهبود یافته روی دوربین در برنامه Home دسترسی پیدا می‌کنند.
  • برخی از کاربران گزارش داده‌اند که ویژگی‌های پس از انتقال دوربین‌های خود را از دست داده‌اند، که باعث تردید مالکان Nest Cam Indoor برای دور شدن کامل از برنامه Nest شده است.

اگر هنوز از نسل اول Nest Cam Indoor استفاده می‌کنید، از قبل می‌دانید که باید برنامه Nest را دانلود کنید تا به طور کامل آن را از راه دور مدیریت کنید، با توجه به فقدان قابلیت‌های Google Home. گوگل علیرغم اینکه بخشی از خط تولید خانه هوشمند این شرکت است، مدل اصلی Nest Cam Indoor را به طور کامل در برنامه ادغام نکرده است. اگرچه در سال 2015 معرفی شد، اما هنوز به طور رسمی برخلاف مدل‌های Dropcam قدیمی پشتیبانی می‌شود، و Google سرانجام انجام یک حرکت از امروز، کسانی که پیوستن به پیش‌نمایش عمومی برنامه Google Home می‌پیوندند، می‌توانند منتقل شوند. نسل اول Nest Cam Indoor آنها از برنامه Nest.

با شروع انتقال، Google می‌گوید می‌توانید ویژگی‌های جدیدی را در برنامه Home امتحان کنید که به شما کنترل بیشتری روی دوربین می‌دهد. مهمتر از آن، می‌توانید آن را در کنار سایر دستگاه‌های خانه هوشمند Google خود در یک مکان در دستگاه تلفن همراه خود مدیریت کنید. در حال حاضر، نسل اول Nest Cam Indoor باید به طور جداگانه با استفاده از برنامه Nest مدیریت شود. Google خاطرنشان می‌کند که قصد دارد در نهایت ویژگی‌های پیش‌نمایش عمومی را در دسترس همه دارندگان نسل اول Nest Cam Indoor قرار دهد.

رابط کاربری کامل دوربین Google Home به نسل اول Nest Cam Indoor می آید

با این حال، هنوز همه آماده نیستند که از این طریق وارد این کار شوند. گوگل پس از اعمال تغییرات، از صاحبان Nest Cam Indoor درخواست بازخورد کرد، و به نظر می‌رسد که تا کنون متفاوت است. یک بازبین در انجمن Google Nest اشاره کرد که نمی‌تواند پیوندی به پخش زنده دوربین خود را از برنامه به اشتراک بگذارد. آنها اضافه کردند که به نظر نمی رسد تاریخچه دستگاه با جابجایی دوربین به Google Home منتقل شود. در نسخه وب Google Home، یکی از کاربران متوجه شد که ویژگی‌های متعددی مانند سابقه ویدیو و گزینه ویرایش تنظیمات دستگاه هنوز وجود ندارد. به طور کلی، اکثر مالکان Nest Cam Indoor در انجام این انتقال مردد به نظر می رسید تا زمانی که Google مشکلات را برطرف کند.

در ماه مه، Google یک به‌روزرسانی بزرگ برای برنامه Home ارائه کرد. در یکپارچه سازی دستگاه های خانه هوشمند و ساده سازی مدیریت. همچنین در این زمان بود که این شرکت اعلام کرد که شروع به مهاجرت از طریق دوربین های Nest از برنامه Nest کرده است. این آخرین اخبار به نحوه ظاهر نسل اول Nest Cam Indoor می پردازد که به طور کامل در برنامه Home یکپارچه شود. با این حال، به نظر می‌رسد که Google هنوز کار برای انجام دادن دارد تا اینکه کاربران احساس راحتی کنند و از برنامه Nest دور شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا