اخبار روز

ویجت Google At a Glance به شما اطلاع می دهد که آیا Uber شما در راه است یا خیر

ویجت Google At a Glance به شما اطلاع می دهد که آیا Uber شما در راه است یا خیر

یک دلیل کمتر برای ادامه به‌روزرسانی برنامه اشتراک‌گذاری سواری

at-a-glance-settings تصویر>

ویژگی Pixel’s At a Glance روشی عالی برای دریافت به‌روزرسانی‌های منظم به تلفن شما بدون نیاز به فرو رفتن در برنامه‌های خاص است. با گذشت زمان، Google ویجت را با به‌روزرسانی‌های خوش‌آمدگویی بسیاری مانند فیدهای ویدئویی زنگ درب بهبود بخشیده است تا به شما اطلاع دهد چه کسی زنگ زده است. در تلاش مستمر شرکت برای به‌روز نگه داشتن شما در هر زمان، در یک نگاه وضعیت سواری شما را به شما نشان می‌دهد.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

طبق 9to5Google، یک کلید اشتراک گذاری سواریدر بخش سفارشی کردنتنظیمات در یک نگاه در زیر تحویل بسته ظاهر می شود. با فعال شدن آن، هرگونه پیشرفتی در وضعیت سواری شما هم در صفحه قفل تلفن و هم در بالای راه‌انداز Pixel نشان داده می‌شود.

اگرچه ما این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌ایم، این نشریه می‌گوید که فاصله یک خودرو از مکان شما را به شما نشان می‌دهد، اما فعلاً فقط با Uber و Lyft کار می‌کند. قبلاً پیشنهاد شده بود که یک ادغام DoorDash فقط انگلیسی نیز ممکن است اتفاق بیفتد، اما هنوز تایید نشده است.

به نظر می‌رسد این ویژگی به تدریج در حال گسترش است زیرا تنها یک نفر در تیم 9to5Google آن را دریافت کرده است. مشخص نیست چه مدت طول می‌کشد تا هر کاربر Pixel به‌روزرسانی را دریافت کند.

افزودن‌های جدید در یک نگاه با اعلان‌های اشتراک‌گذاری سواری متوقف نمی‌شوند. شایعه شده است که گوگل در مرحله توسعه یک هشدار جدید است. برای صداهای بلند که به طور بالقوه می تواند باعث آسیب به گوش شود. همچنین گزارش شده است که در حال کار بر روی افزودن ورود هواپیما به مجموعه ویژگی های “در یک نگاه” است. که می تواند پیکاپ های فرودگاهی را بسیار روان تر کند. با توجه به اینکه شایعه مربوط به وضعیت Uber و Lyft در یک نگاه برای اولین بار در جولای 2022 منتشر شد، ممکن است به همان اندازه طول بکشد تا این به روز رسانی ها روشن شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا