اخبار روز

تصاویر کارخانه Google Pixel Watch و OTA اکنون برای دانلود در دسترس هستند

تصاویر کارخانه Google Pixel Watch و OTA اکنون برای دانلود در دسترس هستند

Google تصاویر کارخانه‌ای را برای تلفن‌های Pixel خود ارائه می‌کند و بازگرداندن آن‌ها را به حالت اولیه‌شان آسان می‌کند، در صورتی که نرم‌افزاری شوند. بیش از شش ماه پس از راه اندازی، این شرکت تصاویر کارخانه و OTA Pixel Watch را آپلود کرده است. برای دانلود در سایت توسعه دهنده آن اما شما نمی توانید از تصویر برای چشمک زدن در ساعت خود استفاده کنید زیرا نیاز به دسترسی به یک آداپتور مخصوص اشکال زدایی دارد.

در صفحه برنامه‌نویس Google، تصاویر کارخانه و OTA را برای انواع “r11” LTE و “r11btwifi” Pixel Watch خواهید دید. Google از اکتبر 2022، تصاویری از تمام سفت‌افزاری را که برای ساعت هوشمند عرضه شده است، آپلود کرده است. در ابتدا، این شرکت ساخت‌های جداگانه‌ای را برای شرکت مخابراتی و منطقه ژاپن/تایوان ارائه می‌کرد، اما از آوریل 2023، تنها یک نسخه یکپارچه وجود دارد.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

Google در صفحه تصویر کارخانه و OTA روشن می‌کند که برای استفاده از فایل‌های میان‌افزار باید به یک آداپتور اشکال‌زدایی ویژه دسترسی داشته باشید. به دلایلی، این شرکت آداپتور را از طریق یک مدل فقط دعوت ارائه می دهد. این برخلاف تلفن‌هاست که می‌توانید به سادگی تلفن را به رایانه شخصی خود وصل کنید و سپس از ADB استفاده کنید. تصویر کارخانه را فلش کنید یا OTA را سایدبار کنید. اما در این صورت احتمال اینکه ساعتتان را آجر کاری کنید کمتر از تلفن Pixel است.

Pixel Watch دارای پین‌های pogo مخفی است که بند بالایی به پوشیدنی متصل می‌شود. احتمالاً آداپتور اشکال‌زدایی فقط دعوت‌شده Google با استفاده از همان پین‌ها به ساعت متصل می‌شود که می‌توانید از آن برای فلش کردن تصویر کارخانه یا بارگذاری جانبی OTA استفاده کنید. اگر توانستید آداپتور را در دست بگیرید، به یاد داشته باشید که برای چشمک زدن تصویر کارخانه، ابتدا باید قفل بوت لودر را باز کنید و ساعت Pixel خود را پاک کنید.

می‌توانید تصاویر OTA Pixel Watch را از اینجا و تصاویر کارخانه از اینجا.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا