اخبار روز

بهاویش آگاروال مدیرعامل شرکت Ola S1 Air تایید کرد که تحویل Ola S1 Air از ماه جولای آغاز خواهد شد

بهاویش آگاروال مدیرعامل شرکت Ola S1 Air تایید کرد که تحویل Ola S1 Air از ماه جولای آغاز خواهد شد

اینها همه چیزهایی است که تاکنون می دانیم!

قیمت Ola S1 Air در هند و در دسترس بودن

Ola S1 Air در اکتبر 2022 راه اندازی شد و شرکت از آن زمان شروع به رزرو برای آن کرده بود. در حالی که تحویل Ola S1 Air در ماه ژوئیه آغاز می شود، هنوز تاریخ مشخصی وجود ندارد.

در مورد قیمت، Ola S1 Air در ابتدا با یک بسته باتری 2.5 کیلووات ساعتی عرضه شد و قیمت آن یک قیمت اولیه 79999 روپیه (نمایشگاه قبلی). با این حال، در رویدادی در ماه فوریه، شرکت EV مستقر در بنگلور تصمیم گرفت انواع اولیه Ola S1 Air را کنار بگذارد و خط تولید خود را با ارائه باتری 2 کیلووات ساعت، 3 کیلووات ساعت و 4 کیلووات ساعت استاندارد کرد. اسکوتر الکترونیکی در حال حاضر برای نوع پایه 84999 روپیه (نمایشگاه سابق) قیمت دارد، در حالی که قیمت انواع بالا و میان رده به ترتیب 99999 روپیه و 109000 روپیه (نمایشگاه سابق) است.

مشخصات Ola S1 Air

Ola S1 Air جدید دقیقاً شبیه به برادران بزرگتر خود است: Ola S1 و S1 Pro. با این حال، بسته به آزمایش هایی که انجام می شود، ممکن است تغییرات جزئی را مشاهده کند. این خودروی دو چرخ توسط یک موتور 4.5 کیلوواتی نیرو می گیرد که حداکثر سرعت آن 85 کیلومتر بر ساعت است. نوع 2 کیلووات ساعتی با یک بار شارژ مسافت 85 کیلومتری را ارائه می‌کند، در حالی که مدل‌های 3 کیلووات ساعتی و 4 کیلووات ساعتی گفته می‌شود که بردی بین 125 کیلومتر و 165 کیلومتر بین شارژ دارند.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی می‌توان به تخته کف تخت اشاره کرد. ، فضای ذخیره سازی زیر صندلی 34 لیتری، روشنایی LED و داشبورد دیجیتال. Ola S1 Air در پنج رنگ به نام های Coral Glam، Neo Mint، Jet Black، Porcelain White و Liquid Silver عرضه خواهد شد. مشتریانی که نوع 2.5 کیلووات ساعتی را رزرو کرده اند بدون هزینه اضافی به نوع 3 کیلووات ساعتی ارتقا داده می شوند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا