اخبار روز

Bitwarden اعلام کرد که پشتیبانی از رمز عبور در راه است

Bitwarden اعلام کرد که پشتیبانی از رمز عبور در راه است

یک کلید عبور می‌تواند جایگزین رمز اصلی شما نیز شود

منبع: Bitwarden

سال‌هاست که گذرواژه‌ها رایج شده‌اند، و احتمالاً از دوچرخه‌سواری تعداد انگشت شماری از آنها در وب‌سایت‌ها خسته شده‌اید. خوشبختانه، محققان امنیت سایبری کلیدهایی را توسعه داده اند – کلیدهای رمزنگاری با استفاده آسان که خطرات مربوط به استفاده مجدد از رمز عبور و احراز هویت دو عاملی را از بین می برد. به پیروی از گوگل، برخی از بهترین مدیران رمز عبور اکنون پشتیبانی از کلیدهای عبور، و Bitwarden آخرین شرکتی است که اقدامات خود را در این راستا اعلام کرده است.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

Google اخیراً اعلام کرده است که از گذرواژه‌ها به کلیدهای عبور ارتقا می‌دهد. به نظر می رسد که این لحظه نقطه عطفی بود که شرکت های مدیریت رمز عبور منتظر آن بودند و اکنون Bitwarden برنامه هایی را برای یکپارچه سازی پشتیبانی از رمز عبور در اواخر سال جاری اعلام کرده است. سیستم آن به شما امکان می دهد رمز عبور ثبت شده در وب سایت های مختلف را به طور ایمن ذخیره و مدیریت کنید. به نظر می رسد تنها پیش نیاز یک حساب شخصی یا تجاری در Bitwarden باشد.

Bitwarden همچنین به شما این امکان را می دهد که 2FA و رمز عبور اصلی خود را با یک رمز عبور جایگزین کنید، اگر همگی با این ایده موافق هستید. جالب اینجاست که شما همچنان می‌توانید رمز عبور اصلی و سیستم 2FA خود را به‌عنوان یک فایل ایمن نگه دارید، در حالی که از کلیدهای عبور برای باز کردن قفل‌های راحت و منظم استفاده می‌کنید.

این مرحله مطمئناً با زمان Bitwarden همگام است، زیرا کلیدهای عبور مزایای متعددی نسبت به رمزهای عبور معمولی دارند. از آنجایی که رشته‌های متعارف کاراکترها با کلیدهای رمزنگاری منحصربه‌فرد جایگزین می‌شوند که کاربران را به حساب‌هایشان متصل می‌کند، هیچ راهی وجود ندارد که با استفاده مجدد تنبل شوید. این کلیدهای روی دستگاه نیز توسط احراز هویت بیومتریک شما محافظت می‌شوند، و آن را بسیار ایمن‌تر از احراز هویت دو مرحله‌ای می‌کند که می‌تواند توسط شبیه‌سازی سیم‌کارت و سایر حملات به خطر بیفتد.

Bitwarden تاریخ دقیقی را مشخص نمی‌کند که پشتیبانی از کلید عبور برای کاربرانش آغاز می‌شود، اما باید در تابستان امسال اتفاق بیفتد. اگرچه امروز به نظر یک رویای دور است، اما مایلیم که رمز عبور اصلی Failsafe به طور کامل حذف شود. ما هنوز امیدواریم، زیرا اعداد Google نشان می دهد که پذیرش کلید عبور بسیار سریع است، به لطف امنیت و راحتی بیشتر.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا