اخبار روز

واتس اپ به زودی از نام های کاربری پشتیبانی می کند

واتس اپ به زودی از نام های کاربری پشتیبانی می کند

دقیقاً مانند سایر خدمات پیام رسانی موجود

whatsapp-ap-hero

برخلاف بهترین برنامه های ارتباطی برای Android، WhatsApp مفهوم نام کاربری را ندارد. شما با استفاده از شماره تلفن خود در این سرویس ثبت نام می کنید و افراد دیگر در چت با استفاده از نام مخاطب شما به شما مراجعه می کنند. با این که واتس اپ روی پشتیبانی از نام کاربری کار می کند، این ممکن است در آینده تغییر کند. در حالی که پلت فرم پیام رسانی متعلق به متا روی چندین ویژگی جدید کار می کند، افزودن نام کاربری می تواند بزرگ ترین آنها باشد.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

به عنوان تصویر از WABetaInfo در زیر نشان می‌دهد، WhatsApp به شما امکان می‌دهد یک نام کاربری منحصر به فرد را از بخش نمایه برنامه انتخاب کنید. در حال حاضر، شما باید شماره خود را با هرکسی که می‌خواهد در واتس‌اپ به شما پیام ارسال کند، به اشتراک بگذارید، و این امر آن را به یک مانع بزرگ حریم خصوصی و امنیتی تبدیل می‌کند. هنگامی که پشتیبانی از نام کاربری روی پلتفرم راه اندازی شد، این نباید مشکلی ایجاد کند. می‌توانید شناسه کاربری منحصربه‌فرد خود را با شخص دیگر به اشتراک بگذارید و به او اجازه دهید برای شما پیام ارسال کند.

WABetaInfo”” data-modal-id=” single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

WhatsApp username support in development

نام‌های کاربری به یاد ماندنی‌تر هستند، که باید چت‌های گروهی را آسان‌تر کند، به‌ویژه هنگام مکالمه با افرادی که به خوبی نمی‌شناسید. با این حال، مشخص نیست که متا تا چه حد قصد دارد پشتیبانی از نام کاربری را به واتس اپ اضافه کند و آیا به دیگران در این پلت فرم اجازه می دهد تا شما را با استفاده از شناسه کاربری منحصر به فرد شما پیدا کنند.

همچنین مشخص نیست که واتس اپ گزینه ای برای مخفی کردن نام کاربری شما از عموم به دلایل حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد یا خیر. به نظر می رسد این ویژگی هنوز در مراحل اولیه توسعه است و در آخرین نسخه بتا WhatsApp برای اندروید نسخه 2.23.11.15 مشاهده شد. حتی اگر همان ساختنی را اجرا می‌کنید، ممکن است این گزینه برای شما نمایش داده نشود زیرا فشار سمت سرور درگیر است.

با گذشت زمان، جزئیات بیشتری در مورد پیاده سازی شناسه کاربری واتس اپ ظاهر خواهد شد. با این حال، هر زمان که پشتیبانی نام کاربری در سرویس پیام‌رسانی متعلق به متا قرار می‌گیرد، نحوه برقراری ارتباط شما در گروه‌ها و انجمن‌ها را تا حد زیادی تغییر می‌دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا