اخبار روز

ساعت هوشمند Gizmore GizFit Glow Z با صفحه نمایش خمیده AMOLED، عمر باتری 15 روزه در هند راه اندازی شد: قیمت، ویژگی ها

ساعت هوشمند Gizmore GizFit Glow Z با صفحه نمایش خمیده AMOLED، عمر باتری 15 روزه در هند راه اندازی شد: قیمت، ویژگی ها

قیمت GIZFIT Glow Z، در دسترس بودن

1_c736dbdc-4c79-4a09-84c5-f096ac1142f7.jpg (2000×2000)

GIZFIT Glow Z که به تازگی راه اندازی شده است، ساعت هوشمند جدید راه اندازی شده است ۱۹۹۹ روپیهاما به عنوان بخشی از پیشنهاد راه اندازی، این شرکت گفت که این ساعت هوشمند را می توان با قیمت ۱،۴۹۹ روپیه برای سه روز اول خریداری کرد. ساعت هوشمند را می‌توانید از Flipkart و وب‌سایت رسمی.

ویژگی‌های GIZFIT Glow Z

  • نمایش: GIZFIT Glow Z یک صفحه نمایش 1.78 اینچی 2.5D خمیده HD AMOLED را ارائه می دهد که وضوح 368×448 پیکسل و روشنایی 600 نیت دارد. همچنین دارای ویژگی نمایشگر همیشه روشن (AOD) است.
  • تماس بلوتوث: ساعت هوشمند که دارای میکروفون داخلی است، از تماس بلوتوث پشتیبانی می کند و کاربران می توانند تماشا کنند، پاسخ دهند و رد کنند. تماس بگیرید.
  • باتری: این شرکت ادعا می کند این ساعت هوشمند تازه راه اندازی شده می تواند تا 15 روز عمر باتری را با استفاده استاندارد ارائه دهد.
  • سلامت/ تناسب اندام: ساعت هوشمند GIZFIT Glow Z دارای ویژگی نظارت بر اکسیژن خون، ردیابی خواب، سنسور ضربان قلب و بیش از 120 حالت ورزشی است.
  • رده بندی IP: این ساعت هوشمند دارای استاندارد IP67 است که نشان می دهد می توان آن را تا عمق یک متری به مدت نیم ساعت در آب غوطه ور کرد.
  • > رنگ‌ها: ساعت هوشمند در سه رنگ – شرابی، آبی و مشکی عرضه شده است.
  • سایر ویژگی‌ها: GIZFIT Glow Z که به تازگی رونمایی شده است، یک صفحه نمایش تقسیم شده را ارائه می‌کند. عملکرد، یادآوری های مصرف آب، کمک صوتی هوش مصنوعی، به روز رسانی آب و هوا، پشتیبانی از چند زبان و موارد دیگر.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا