آموزش

رفع: مایکروسافت 365 برای جلوگیری از دستیابی فردی افزونه های آفیس پیکربندی شده است

رفع: مایکروسافت 365 برای جلوگیری از دستیابی فردی افزونه های آفیس پیکربندی شده است

ببینید چگونه دیگران توانستند از شر این خطا خلاص شوند

توسط کاظم علی علوی

Kazim Ali Alvi

کاظم همیشه به فناوری علاقه داشته است، چه پیمایش در تنظیمات آیفون، دستگاه اندرویدی یا ویندوز خود. و گاهی اوقات، پیچ‌های دستگاه را برای گرفتن… بیشتر بخوانید


بررسی شده توسط
الکس سربان

Alex Serban

پس از دور شدن از سبک کار شرکتی، الکس در سبک زندگی تجزیه و تحلیل مداوم، هماهنگی تیمی و آزار دادن همکارانش پاداش هایی را پیدا کرده است. نگه داشتن سرور ویندوز MCSA… بیشتر بخوانید

 • بسیاری از کاربران مشکلاتی را هنگام دانلود افزونه‌های فروشگاه Office 365 گزارش کردند، یک خطای رایج این است که Microsoft 365 برای جلوگیری از دستیابی فردی به افزونه‌های Office پیکربندی شده است.
 • <.>

 • برای رفع مشکلات، با سرپرست بررسی کنید یا اگر کنترل دارید، از جمله راه‌حل‌های دیگر، تنظیمات سازمان را تغییر دهید.

fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins error

Office 365 یکی است -stop suite و گزینه ارجح برای اکثر کاربران در سراسر جهان است. با توجه به اینکه مایکروسافت آن را توسعه می دهد، کاربران انتظار تجربه بسیار برتر را دارند. اما، Microsoft 365 به گونه‌ای پیکربندی شده است که از دستیابی فردی افزونه‌های فروشگاه آفیس جلوگیری کند، بسیاری را دچار مشکل می‌کند.

این خطا عمدتاً توسط کاربران Mac، با چند نمونه در ویندوز، در دستگاه‌هایی که توسط یک سازمان کنترل می‌شوند، مثلاً محل کار یا مؤسسه آموزشی، با آن مواجه می‌شوند. اما همه چیز آنقدر که به نظر می رسد پیچیده نیست و به راحتی می توان در کوتاه ترین زمان آن را اصلاح کرد. بیایید دریابیم که چگونه!

چرا Microsoft 365 از نصب افزونه ها جلوگیری می کند؟

در اینجا چند دلیل وجود دارد که شما با مشکل در Office 365 در دستگاه خود مواجه هستید:

 • سازمان از نصب افزونه‌ها جلوگیری می‌کند: مدیران می‌توانند محدودیت‌هایی را بر روی دستگاه‌های درون سازمان اعمال کنند تا از نصب افزونه‌ها توسط کاربران جلوگیری کنند، و این در درجه اول دلیلی است که شما با این مشکل مواجه می‌شوید. .
 • مشکلات نصب آفیس: در برخی موارد، کاربران گزارش داده‌اند که قادر به ویرایش در اکسل نیستند، زیرا Microsoft 365 به گونه‌ای پیکربندی شده است که از دستیابی فردی به آفیس جلوگیری کند. پیام افزودنی ظاهر می شود. این می تواند به مشکلات محلی مرتبط باشد.
 • مشکلات مربوط به محدودیت های اعمال شده: در صورتی که کاربر، اگرچه در لیست سفید قرار دارد، در هنگام نصب افزونه ها در آفیس 365 با مشکلاتی مواجه شود، می تواند تنظیمات محدودیت اشتباه پیکربندی شده مقصر باشند.

چگونه می توانم مایکروسافت 365 را دریافت کنم تا اجازه به دست آوردن فردی از فروشگاه Office را بدهد؟ -ins؟

قبل از اینکه با راه حل های کمی پیچیده شروع کنیم، در اینجا چند راه حل سریع وجود دارد که باید امتحان کنید:

 • با سرپرست بررسی کنید که آیا آنها به کاربران اجازه دسترسی به فروشگاه Office را می دهند یا خیر. اگر نه، باید امتیاز را درخواست کنید.
 • دستگاهی را که برای Office استفاده می‌کنید راه‌اندازی مجدد کنید و افزونه را اضافه کنید.

اگر هیچکدام جواب نداد، به اصلاحات لیست شده بعدی بروید.

1. تنظیمات آفیس را مجدداً پیکربندی کنید (در انتهای Admin)

 1. به پورتال Office365 بروید، تنظیمات را از پنجره پیمایش، و سپس تنظیمات سازمان را در زیر آن انتخاب کنید.Org settings to fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins
 2. اکنون، در برگه سرویس‌ها، روی برنامه‌ها و سرویس‌های متعلق به کاربر کلیک کنید.user owned apps and services
 3. در نهایت، کادر انتخاب را علامت بزنید به کاربران اجازه دهید به فروشگاه Office دسترسی داشته باشند و در صورت نیاز، به کاربران اجازه دهید برنامه‌ها و سرویس‌های آزمایشی را نصب کنند.
 4. پس از انجام، تغییرات را ذخیره کنید و چند ساعت صبر کنید. برای اینکه این موارد برای دستگاه هایی که بخشی از سازمان هستند اجرا شود. به یاد داشته باشید، اعمال تغییرات ممکن است تا 24 ساعت طول بکشد.

این بسیار ساده‌ترین راه‌حل است و برای اکثر کاربران هنگام دریافت خطای Microsoft 365 پیکربندی شده است تا از دستیابی فردی افزونه‌های فروشگاه Office جلوگیری کند. اما، در صورتی که در انتهای مدیر مشکلی نباشد، باید مسائل محلی را بررسی کنیم.

2. دوباره وارد Office 365

شوید

 1. Microsoft Excel یا هر نرم افزار دیگری را که بخشی از مجموعه آفیس است باز کنید، سپس روی منوی File کلیک کنید.file
 2. روی بیشتر در گوشه سمت چپ پایین کلیک کنید و حساب را انتخاب کنید.account
 3. اکنون، روی خروج از سیستم کلیک کنید.sign out to fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins
 4. پس از خروج از Office 365، دستگاه را مجدداً راه‌اندازی کنید و با اعتبار حسابی که قبلاً استفاده کرده‌اید دوباره وارد شوید.

یک راه سریع دیگر برای رفع مشکلات، ورود مجدد به Microsoft 365 است زیرا ممکن است مشکلات مربوط به ورود به سیستم برای خطا مقصر است.

3. Office 365

را به روز کنید

 1. Microsoft Excel را باز کنید و روی منوی File در سمت چپ بالا کلیک کنید.
 2. روی بیشتر کلیک کنید.، و سپس حساب را از منوی پرواز انتخاب کنید.more
 3. اکنون، روی گزینه‌های به‌روزرسانی کلیک کنید و اکنون به‌روزرسانی را انتخاب کنید.update now to fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins
 4. اگر به‌روزرسانی‌های موجود وجود دارد، منتظر بمانید تا نصب شوند و سپس رایانه را راه‌اندازی مجدد کنید.

اگر اخیراً با خطای Microsoft 365 پیکربندی شده است تا از دستیابی فردی افزونه‌های آفیس روبرو شوید، ممکن است این خطا در نسخه اخیر باشد. و یک راه حل قابل اجرا، به روز رسانی Office365 است.

4. تعمیرات نصب آفیس

 1. Windows + R را فشار دهید تا Run باز شود، appwiz.cpl را در قسمت متن تایپ کنید. و Enter را فشار دهید.appwiz.cpl
 2. Microsoft 365 را از لیست نصب شده انتخاب کنید برنامه‌ها، و روی تغییر کلیک کنید.change
 3. روی بله در UAC کلیک کنید درخواست کنید.
 4. اکنون، Online Repair را انتخاب کنید و سپس برای ادامه روی Repair کلیک کنید.online repair to fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins
 5. دوباره، روی تعمیر در درخواست تأیید کلیک کنید تا فرآیند شروع شود.repair to fix microsoft 365 has been configured to prevent individual acquisition of office add-ins
 6. Office 365 اکنون برای رفع مشکل، حیاتی ترین فایل ها را دوباره دانلود می کند. که ممکن است 10-15 دقیقه تکمیل شود.

اگر راه‌حل‌های قبلی کار نمی‌کردند و مطمئن هستید که این مشکل در انتهای کاربر است، یک تعمیر آنلاین مایکروسافت 365 باید این کار را انجام دهد. برای آن به یک اتصال اینترنتی فعال نیاز دارید. پس بنشینید و منتظر بمانید تا ابزار تعمیر کار را انجام دهد!

پس از رفع خطا، بهترین افزونه Office را بررسی کنید. ins و امروز مقداری از آن را برای یک تجربه بدون زحمت دریافت کنید.

در بخش نظرات زیر به ما بگویید کدام اصلاح برای شما کارآمد است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا