اخبار روز

اپرا می خواهد مانند مایکروسافت اج باشد و هوش مصنوعی خود را اضافه می کند

اپرا می خواهد مانند مایکروسافت اج باشد و هوش مصنوعی خود را اضافه می کند

انکار اینکه چقدر هوش مصنوعی به ظاهر یک شبه بزرگ شده است، سخت است. در حالی که واقعاً برای مدت طولانی در اطراف ما بوده است، هوش مصنوعی مولد ناگهان به عنوان محصولاتی مانند ChatGPT منفجر شد. (برای متن) و Stable Diffusion/DALL-E (برای تصاویر) محبوبیت زیادی پیدا کردند. و مانند هر چیز جدید براق، البته، همه می‌خواهند در آن مشارکت داشته باشند. اپرا، یکی از بزرگترین مرورگرهای موجود، نیز در حال پیشرفت است، اما ما می توانیم کمک نمی کند اما نمی دانم که چگونه این الهام از مرورگر دیگری است که اخیراً هوش مصنوعی را نیز بزرگترین ویژگی خود کرده است.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

Opera اعلام کرده است این مرورگر در حال دریافت Aria است، یک هوش مصنوعی که در اینترنت جستجو می کند و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید، از جمله در مورد ویژگی های اپرا، پاسخ می دهد. این مبتنی بر GPT OpenAI است، و برخلاف ChatGPT، اپرا می‌گوید که این می‌تواند در اینترنت جستجو کند و بر اساس رویدادهای جاری به شما پاسخ دهد، نه اینکه تا سال 2021 به داده‌ها محدود شود. هوش مصنوعی همچنین در اسناد پشتیبانی اپرا آگاه است، بنابراین می‌تواند اگر مشکلی با مرورگر داشتید به شما کمک کند. این می تواند به شما در هر کاری که از دیگر چت ربات های هوش مصنوعی استفاده کرده اید کمک کند. می‌توانید از آن بخواهید جوکی بیاورد که قبلاً گفته نشده است، می‌توانید از آن متن آهنگ را بخواهید، می‌توانید از آن بخواهید که کد بنویسد… امکانات بی‌پایان است.

Opera AI

منبع: Opera

اگر همه اینها برای شما آشنا به نظر می رسد، به این دلیل است که اینطور است. مایکروسافت اج، مرورگر مایکروسافت که با رایانه‌های ویندوز 11 عرضه می‌شود، دقیقاً زمانی که مایکروسافت موتور جستجوی Bing خود را دوباره هدایت کرد تا یک ربات چت نیز باشد، با هوش مصنوعی مولد نیز تزریق شد. اما اگر منصفانه بگوییم اپرا، مدتی است که در تلاش است تا وارد بازی هوش مصنوعی شود. این شرکت ابتدا یک میانبر برای دسترسی به ChatGPT قبل از راه اندازی مرورگر بازسازی شده Opera One خود با فضای بیشتری برای چیزهای AI مولد معرفی کرد. هوش مصنوعی خودش واقعاً گام طبیعی بعدی است.

کاربرانی که می‌خواهند Aria را بررسی کنند، می‌توانند با دانلود مرورگر Opera One در رایانه شخصی خود یا مرورگر Opera در تلفن‌های هوشمند (نسخه‌های بتا در هر دو مورد) این کار را انجام دهند.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا