اخبار روز

Swiggy شروع به دریافت هزینه پلت فرم 2 روپیه برای هر سفارش غذا برای همه کاربران می کند

Swiggy شروع به دریافت هزینه پلت فرم 2 روپیه برای هر سفارش غذا برای همه کاربران می کند

هزینه پلتفرم 2 روپیه برای هر سفارش تحویل غذا در Swiggy قابل اعمال است. اگرچه در سفارشات Instamart قابل اجرا نیست، بنابراین شما همچنان می توانید بدون پرداخت هزینه پلتفرم، مواد غذایی را سفارش دهید. Swiggy تاکنون این پلتفرم را تنها در دو شهر – بنگالورو و حیدرآباد گسترش داده است. هیچ صحبتی در مورد اینکه آیا قصد دارد هزینه پلتفرم را به شهرهای دیگر گسترش دهد یا خیر، وجود ندارد، اما به احتمال زیاد، این کار را خواهد کرد.

“هزینه پلتفرم یک کارمزد ثابت اسمی است که در سفارشات غذا دریافت می شود. این هزینه به ما کمک می‌کند تا پلتفرم خود را کار کرده و بهبود دهیم و ویژگی‌های برنامه را برای ارائه یک تجربه برنامه یکپارچه ارتقا دهیم. 2-platform-fee-from-customers-swiggy-delivers-an-interesting-playbook/” rel=”nofollow” class=”external”>به نقل از Inc42.

هزینه اضافی Swiggy: مشتریان راضی نیستند

به نظر می‌رسد که هزینه پلتفرم باقی مانده است و با دیدن اینکه Swiggy چگونه آن را در دو شهر مترو پیاده‌سازی کرده است، شرکت ممکن است آن را به موارد بیشتری برساند. شهرها اما مشتریان در توییتر درباره این موضوع ابراز تاسف می‌کنند و برخی اشاره می‌کنند که چگونه برای عضویت Swiggy پرداخت کرده‌اند، اما مجبورند هزینه پلتفرم را بپردازند. Swiggy One با قیمت 399 روپیه به مدت سه ماه و 1499 روپیه برای یک سال در دسترس است و مزایایی مانند ارسال رایگان و تخفیف ارائه می دهد.

هزینه اضافی در بحبوحه زیان های گزارش Swiggy و اخراج های گسترده می آید. Swiggy همچنین “Handpicked” را که در دسامبر گذشته معرفی کرد، تعطیل کرده است. Swiggy از طریق Handpicked، مواد غذایی ممتاز و وارداتی یا غذاهای محلی را ارائه می‌کرد. Handpicked همچنین یک پلتفرم انحصاری فقط دعوت بود. هنوز هم خدمات دیگری مانند Instamart برای مواد غذایی و Genie برای چیدن و تحویل اقلام دارد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا