اخبار روز

Proton جایگزینی با محوریت حریم خصوصی برای طرح خانواده Google One شما راه‌اندازی می‌کند

Proton جایگزینی با محوریت حریم خصوصی برای طرح خانواده Google One شما راه‌اندازی می‌کند

حریم خصوصی در چشم انداز دیجیتال مدرن ضروری است، و هر کسب و کار بزرگی مانند Google قول می دهد داده های شما را ایمن نگه دارد. با این حال، برند سوئیسی پروتون در این زمینه برای خود نامی دست و پا کرده است. کسب و کار با خدمات ایمن مانند Proton Mail، VPN، Drive و Calendar. باز کردن قفل دامنه کامل آنها مستلزم پرداخت مکرر است، اما پروتون اکنون اشتراک جدیدی را معرفی کرده است که می تواند همه این خدمات را با قیمتی مقرون به صرفه برای خانواده ها باز کند.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

مثل برنامه های خانواده محور Google One که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی ابری را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید، طرح خانواده پروتون جدید مزایای اشتراک تمام محصولات شرکت را برای حداکثر شش نفر از خانواده شما ترکیب می‌کند. اعضا. مزایا شامل 3 ترابایت فضای ذخیره‌سازی مشترک در Proton Drive و دسترسی بدون مانع به همه سرویس‌های Proton، از جمله مدیر رمز عبور Proton Pass است. پس از اتمام نسخه بتا. طرح خانواده جدید همچنین هر سال به شما 20 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ابری پاداش و دسترسی کامل خودکار به نسخه‌های پولی سایر سرویس‌های Proton را که در آینده عرضه می‌شوند، وعده می‌دهد.

Proton خدمات خود را به عنوان جایگزینی ایده‌آل برای پیشنهادات مشابه از شرکت‌های فناوری بزرگ تبلیغ می‌کند، اما با مزیت افزوده رمزگذاری انتها به انتها در همه چیز Proton. این شرکت بر این باور است که طرح خانواده جدید می تواند برای خانواده هایی مفید باشد که همه از خطرات موجود در اینترنت کاملاً آگاه نیستند. دیوید دودوک دی ویت، رهبر محصول پروتون، در مورد راه‌اندازی این محصول گفت: «طرح خانواده پروتون ما را یک قدم به مأموریت خود یعنی تبدیل کردن حریم خصوصی به‌عنوان پیش‌فرض برای همه نزدیک‌تر می‌کند.»

قیمت طرح خانواده جدید از 20 دلار در ماه شروع می شود که برای دو سال کامل 480 دلار است. همچنین یک گزینه یک ساله با قیمت 288 دلار وجود دارد که معادل 24 دلار در ماه است. منعطف ترین گزینه هر ماه 30 دلار برای شما هزینه دارد. در مقایسه با Proton Unlimited برای افراد، که با پرداخت ماهیانه 12 دلار هزینه دارد و 500 گیگابایت ارائه می دهد، طرح جدید ارزش آن را دارد، حتی اگر آن را فقط با دو نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

Proton اخیراً یک ابزار بازارسال خودکار برای Gmail اعلام کرده است، بنابراین می‌توانید مزایای Proton Mail را بدون تعهد کامل به آن امتحان کنید. . مشتریان ردیف Visionary موجود نیز می‌توانند اعضای خانواده را به طرح خود اضافه کنند و هر عضو اضافه شده از مزایای مشابهی برخوردار می‌شود که در بالا ذکر شد. اگر از ارائه‌دهنده خدمات دیگری می‌آیید، پروتون یک ابزار مهاجرت با استفاده آسان ارائه می‌دهد.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا