اخبار روز

Google Bard هنگامی که یاد می گیرد با تصاویر پاسخ دهد، بصری می شود

Google Bard هنگامی که یاد می گیرد با تصاویر پاسخ دهد، بصری می شود

به شما ایده بهتری از آنچه در جستجوی آن هستید می دهد

google-bard-ap-hero

چند هفته پیش، گوگل در I/O اعلام کرد که Bard در هفته‌های آینده مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را دریافت خواهد کرد. برخی، مانند صادرات و حالت تاریک، قبلاً عرضه شدن را آغاز کرده اند، اما راه اندازی برخی دیگر کمی بیشتر طول کشیده است. اکنون، Bard یکی دیگر از به‌روزرسانی‌های وعده داده شده را دریافت می‌کند که تصاویر مرتبط با درخواست‌های کاربران را نشان می‌دهد.

این پیشرفت جدید در ابزار هوش مصنوعی در پاسخ‌های جستجو تصاویر بصری ارائه دهید که به کاربران کمک می‌کند تا تصور بهتری از آنچه به دنبال آن هستند داشته باشند. اگر شخصی در حال برنامه‌ریزی سفر است، می‌تواند در مورد مقاصد گردشگری که در ذهن داشته است بپرسد و Bard نیز تصاویری از آن مکان خاص را نشان می‌دهد. این ویژگی برای افرادی که به دنبال خرید یک محصول خاص هستند نیز مفید خواهد بود. همراه با توضیح مختصری از محصول، بارد یک عکس را پیوست می‌کند تا کورکورانه چیزی نخرید.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>
google-bard-image-responses-anim

منبع: گوگل

در حال حاضر، Bard فقط می‌تواند با تصاویر پاسخ دهد، اما در چند هفته دیگر، می‌توان با استفاده از لنز Google از هوش مصنوعی درخواست کرد. بارد همچنین به زودی شروع به استفاده از Adobe Firefly، یک تولید کننده هنر هوش مصنوعی، خواهد کرد تا به مردم کمک کند تا تصویری بر اساس ایده های خود ایجاد کنند.

همانطور که بارد به رشد خود ادامه می‌دهد، مطمئناً به‌روزرسانی‌ها و ویژگی‌های بیشتری را خواهیم دید که تجربه را بهبود می‌بخشد. تا آن زمان، گوگل هنوز چند مانع برای عبور از آن دارد. ابزار هوش مصنوعی هنوز برای هرکسی در اتحادیه اروپا یا کانادا در دسترس نیست، و هنوز مشخص نیست چه زمانی ممکن است شاهد ورود آن به این دو منطقه باشیم.

تا آن زمان، کسانی که دسترسی دارند می‌توانند از ویژگی‌های مولد هوش مصنوعی در سایر برنامه‌های Google مانند مجموعه فضای کاری. در نهایت می‌توانیم عملکرد Bard را در پیام‌های Google ببینیم، که مشابه نحوه کار می‌کند. در Gmail انجام می دهد، اما انتشار آن هنوز تایید نشده است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا