اخبار روز

گوگل نشان می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند به خاطره‌انگیز شدن تعطیلات بعدی شما کمک کند

گوگل نشان می‌دهد که چگونه هوش مصنوعی می‌تواند به خاطره‌انگیز شدن تعطیلات بعدی شما کمک کند

هوش مصنوعی پتانسیل ایجاد انقلاب در چندین صنعت و حرفه‌هایی را که ایجاد می‌کنند، مانند برنامه‌نویسینشان داده است. >، حسابداری ، پردازش کلمه و هنر. وقتی صحبت از آنچه که هوش مصنوعی می‌تواند انجام دهد، تازه شروع به دیدن نوک کوه یخ می‌کنیم، اما گوگل سخت در تلاش است تا یکی از این قابلیت‌ها – برنامه‌ریزی سفر برای سفر را به‌کار گیرد. این صرفا یک مفهوم است، اما با توجه به سرعت تولید هوش مصنوعی، خوب، می‌توانید از این یا چیزی شبیه به آن قبل از تعطیلات یا سفر کاری بعدی خود استفاده کنید.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

Google این برنامه نمایشی را به‌عنوان الهام‌بخش توسعه‌دهندگان برنامه ایجاد کرد – می‌خواست امکان ترکیب مدل زبان مولد مبتنی بر هوش مصنوعی خود را با APIهای Google موجود به نمایش بگذارد. گوگل بر این باور است که برنامه ریزی سفر نمونه کاملی از یک کار پیچیده و تحقیقات فشرده است که می تواند با هوش مصنوعی نسبتاً بدون دردسر انجام شود. بنابراین، دمو متن باز را منتشر کرده است. برای توسعه دهندگان برای آزمایش و درک بهتر نحوه استقرار هوش مصنوعی در این برنامه.

در برنامه نمایشی، Google ابتدا از API مدل زبان طبیعی PalM استفاده می‌کند تا اولویت‌های سفر فرد را با لحن مکالمه جمع‌آوری کند. فرد می تواند بودجه، حوزه های مورد علاقه و فعالیت های ترجیحی خود را تعریف کند. سپس هوش مصنوعی می‌تواند مقصدها را پیشنهاد کند و از Google Maps API برای جزئیات مکان و تصاویر نظرسنجی کند. به هر حال، تصاویر می توانند درک بهتری از آنچه از یک مکان خاص و جاذبه های آن انتظار داشته باشید به شما ارائه دهند. ما تجربه مشابهی با استفاده از توانایی جدید برد برای نمایش تصاویر در نتایج جستجو داشتیم.

Google”” data-modal-id=” single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Google-AI-travel-planner-maps-api-overflow

فلوچارت Google برای نظرسنجی Maps API

با این حال، نسخه ی نمایشی برنامه ریز سفر Google بسیار فراتر است. اگر مدت زمان سفر خود را مشخص نکنید چه؟ پنج روز پیش فرض است. Google همچنین به PaLM API آموزش داده است تا به روشی خاص پاسخ دهد و منتظر بمانید تا برنامه سفر را بر اساس آنچه می خواهید در سفر انجام دهید، اصلاح کنید. این برنامه همچنین دارای حافظه مکالمه است، بنابراین از قبل وقتی به اولویتی که قبلاً در تعامل بیان کرده‌اید حلقه بزنید، زمینه را درک می‌کند.

Google””” data-modal-id=”single-image-modal” data-modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Wanderlust-side-by-side

به‌علاوه، Google اجازه یکپارچه‌سازی شخص ثالث را می‌دهد، به این معنی که شخصی که قصد سفر دارد می‌تواند پروازها و هتل‌ها را مستقیماً در چت با هوش مصنوعی رزرو کند، پس از اینکه از برنامه سفر خود راضی شد. توسعه‌دهندگان شخص ثالث همچنین می‌توانند از هوش مصنوعی برای نمایش بسته‌های تور و مقاصد انتخاب‌شده بر اساس کلیدواژه‌هایی که مرتباً جستجو می‌شوند مانند «مسافر بودجه» و «سفر خانوادگی» استفاده کنند، و از دردسر شخصی‌سازی جستجو به‌صورت دستی صرفه‌جویی کنید.

از آنجایی که کل این نسخه آزمایشی مبتنی بر هوش مصنوعی منبع باز است، گوگل اساساً به سایر توسعه دهندگان اجازه می دهد تا کد آن را زیر و رو کنند و احتمالاً حتی تجربه را در برنامه نمونه خود ایجاد کنند. از آنجایی که این موضوع پشت قراردادهای مجوز محصور نشده است، فقط باید شاهد تزریق هوش مصنوعی به بهترین برنامه های برنامه ریزی سفر. گوگل می گوید که در حال مذاکره با شرکای خود در آسیا، مانند Agoda، برای ادغام PaLM در جریان مشتریان فعلی پلت فرم رزرو بلیط است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا