اخبار روز

نسخه مشکی مرموز تبلت پیکسل در یک فاش جدید ظاهر شده است

نسخه مشکی مرموز تبلت پیکسل در یک فاش جدید ظاهر شده است

Google قبلاً فقط سه رنگ را برای رایانه لوحی آینده خود نشان داده است

google-pixel-tablet-hands-on-14

قرص ​​Google Pixel در حال حاضر در تعداد معدودی از کشورها، از جمله ایالات متحده، برای پیش‌سفارش آماده است. . با این حال، تا 20 ژوئن در دسترس نخواهد بود، یعنی بیش از یک سال پس از اولین بار در I/O 2022. گوگل در ابتدا اعلام کرد که این تبلت در زمان عرضه در سه رنگ – هازل، چینی و رز در دسترس خواهد بود. اکنون به نظر می‌رسد که چهارمین رنگ نیز قرار است به این معارضه بپیوندد، با نشت جدیدی که بر تبلت پیکسلی که قبلاً دیده نشده است، مشکی یا زغالی، که معمولاً Google این رنگ را می‌گوید، روشن می‌کند.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

این رندر زیر برای اولین بار توسط 9to5Google منتشر شد، اگرچه داک اسپیکر شارژ همراه (و تا حدودی بحث برانگیز) در اینجا تصویر نیست. ، جایی برای حدس و گمان در مورد رنگ آن باقی می گذارد. Google ممکن است رنگ جدید را با داک Hazel جفت کند، که منطقی است زیرا هر دو نمایه رنگی مشابهی ارائه می دهند.

9to5Google”” data-modal-id=”single-image-modal” data -modal-container-id=”single-image-modal-container” data-img-caption=”null”>

Pixel Tablet Black

جزئیات در مورد در دسترس بودن این رنگ کمیاب است، اما منطقی است که گوگل این مدل را به موقع برای تاریخ عرضه 20 ژوئن آماده کند. گوگل در دسترس بودن تبلت پریمیوم خود را به 11 کشور محدود کرده است، احتمالاً به دلیل ترس از عرضه. پیش‌سفارش‌های تبلت پیکسل چند هفته‌ای است که باز شده است، مدل پایه 128 گیگابایتی برای شما 499 دلار هزینه دارد، در حالی که می‌توانید با صرف 100 دلار دیگر، دو برابر فضای ذخیره‌سازی را دریافت کنید. با این حال، نسخه Rose تنها در یک نوع 128 گیگابایتی ارائه می‌شود.

اگرچه بحث در مورد اینکه آیا گوگل می‌تواند سلطه Apple iPad در بازار، نشانه های اولیه مطمئناً دلگرم کننده هستند.

Google Pixel Tablet

منبع: Google

Google Pixel Tablet

قرص ​​Google Pixel معمولاً با قاب سفید و شبیه Nest Hub نمایش داده می شود، اما Hazel colorway قاب مشکی مناسب تری برای مصرف رسانه ارائه می دهد. در هر صورت، هر سه مدل از نظر فنی یکسان هستند، و شما می توانید بر اساس رنگی که به بهترین وجه برای خانه شما می آید، انتخاب کنید.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا