اخبار روز

مایکروسافت در حال باز کردن دروازه‌ها برای برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 است

مایکروسافت در حال باز کردن دروازه‌ها برای برنامه‌های اندروید در ویندوز 11 است

هر توسعه‌دهنده‌ای با حساب فروشگاه Appstore آمازون اکنون می‌تواند برنامه‌ها را ارسال کند

windows-11-android-basic-hero

مدتی است که مایکروسافت پشتیبانی از برنامه اندروید را به ویندوز 11 آورده است الف>. با این حال، یکی از بزرگترین مشکلات ما با استقرار، انتخاب محدود برنامه های سازگار موجود در فروشگاه Apps Amazon است. اگرچه Appstore با سرعت ثابتی رشد کرده است، اما اکنون است که مایکروسافت رسماً از برنامه‌های ارسالی اندروید توسط همه توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند محصولات خود را به ویندوز برسانند، استقبال می‌کند.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

مایکروسافت اخیراً مجموعه‌ای از پیشرفت در فروشگاه مایکروسافت برای برنامه های بومی ویندوز و PWA ها، که نباید با فروشگاه Appstore آمازون برای برنامه های Android در ویندوز اشتباه گرفته شود. با این حال، پاورقی ها بی سر و صدا یک اعلامیه را پنهان کردند – مایکروسافت برنامه های ارسالی برنامه اندروید را برای همه توسعه دهندگان باز می کند. تنها پیش نیاز این است که توسعه دهنده باید یک حساب توسعه دهنده فروشگاه Appstore آمازون داشته باشد.

به برنامه‌نویسانی که علاقه‌مند به فهرست‌بندی برنامه‌های اندرویدی خود برای استفاده در ویندوز هستند، توصیه می‌شود منابع توسعه‌دهنده مایکروسافت را بررسی کنند تا مطمئن شوند که برنامه می‌تواند تغییر اندازه پنجره را راحت انجام دهید. این یک نیاز اصلی در رایانه‌های دارای ویندوز 11 است، اما لزوماً در دستگاه‌های اندرویدی معمولی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. توسعه دهندگان همچنین باید مطمئن شوند که برنامه های بهینه شده برای ورودی لمسی هستند. به درستی نگاشت به ورودی های صفحه کلید و ماوس مربوطه در WSA. خوشبختانه، فروشگاه برنامه آمازون اسناد را به تفصیل توضیح داده است که چگونه می توان این کار را انجام داد.

ابتکار مایکروسافت بسیار دیر است، اما هنوز بسیار مورد نیاز است. اگرچه ممکن است مدتی طول بکشد تا توسعه دهندگان شروع به انتشار برنامه ها و به روز رسانی هایی کنند که به طور خاص برای کاربران ویندوز 11 طراحی شده اند. اگر برای امتحان کردن برنامه‌ها در رایانه خود عجله دارید، می‌توانید برنامه‌ها را در WSA با راهنمای مفید ما.

در همین حال، WSA با پشتیبانی از Android 13 به تدریج بهتر می شود، تصویر -در تصویر، و بیشتر. با وجود این، نسخه پایدار WSA هنوز به چند منطقه جغرافیایی محدود است و در بسیاری دیگر در دسترس نیست. این همچنین می‌تواند به دسترسی محدود آمازون اپ استور که این گسترش را مختل می‌کند مرتبط باشد، اما خوب است که با بلوغ WSA شاهد تغییر وضعیت باشیم.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا