اخبار روز

سیستم عامل Fuchsia به واحدهای Nest Hub (نسل دوم) بیشتری می رسد

سیستم عامل Fuchsia به واحدهای Nest Hub (نسل دوم) بیشتری می رسد

هر چند هنوز باید برای برنامه پیش‌نمایش ثبت‌نام کنید

سیستم عامل Fuchsia Google در حال توسعه است برای چند سال، اما در سال 2021 بود که شروع به دستیابی به برخی از سخت افزارهای شرکت، نمایشگر هوشمند Nest Hub نسل اول و به دنبال آن Nest Hub Max در ژوئن سال گذشته. در اوایل این ماه، این شرکت در سکوت عرضه سیستم عامل Fuchsia را برای برخی از Nest Hub آغاز کرد ( واحدهای نسل دوم، مشروط بر اینکه از طریق برنامه Google Home در برنامه پیش نمایش ثبت نام کرده باشند. این به‌روزرسانی اکنون به کاربران نسل دوم Nest Hubs تحت همین برنامه پیش‌نمایش راه می‌یابد.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

این به‌روزرسانی هیچ تغییری در رابط کاربری یا UX ندارد و هدف اصلی آن ایجاد برابری با نسل اول Nest Hub و Nest Hub Max است. از آنجایی که بعد از به‌روزرسانی هیچ چیز از نظر بصری متفاوت نیست، تنها راه برای تشخیص اینکه آیا نمایشگر هوشمند شما روی سیستم‌عامل جدید قرار دارد یا نه این است که به تنظیمات > اطلاعات دستگاه > اطلاعات فنی بروید. اگر Nest Hub شما (نسل دوم) به‌روزرسانی شده باشد، متوجه نام فوشیا نسخه 10.20221207.2.100038 خواهید شد، در حالی که میان‌افزار Cast فهرست‌شده در اینجا 1.68.356352 است.

به‌رغم عدم افزودن‌های عمده، 9to5Google یک تغییر جزئی را مشاهده کرد که می تواند توانایی صاحبان دستگاه را برای جفت کردن یک دستگاه جدید یا استفاده از نمایشگر هوشمند به عنوان بلندگوی بلوتوث بهبود بخشد. این گزینه های جدید در منوی بلوتوث در زیر تنظیمات قرار دارند.

به‌نظر می‌رسد این به‌روزرسانی در مراحلی ظاهر می‌شود، حتی برای آنهایی که در برنامه پیش‌نمایش هستند. بنابراین اگر هنوز آن را ندیده‌اید، می‌توانید در مرحله بعدی عرضه قرار بگیرید که احتمالاً در چند هفته آینده اتفاق می‌افتد. هنوز مشخص نیست که این به‌روزرسانی چه زمانی به نمایشگرهای هوشمند Nest Hub (نسل دوم) که برای برنامه پیش‌نمایش ثبت‌نام نکرده‌اند می‌رسد.

در ماه ژانویه، یک گزارش گسترده به جزئیات برنامه‌های Google برای پایان دادن به حداکثر 16٪ از 400 نفری که روی Fuchsia OS کار می کنند. این نشان‌دهنده همسویی مجدد استراتژی‌های گوگل در رابطه با فوشیا است، که آنطور که قرار بود انجام نشده است. قبل از این، گزارشی در مورد یک دستگاه خانه هوشمند گوگل در آینده منتشر شد که سیستم عامل Fuchsia را خارج از جعبه اجرا می کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که اخراج‌ها چگونه یا بر توسعه این محصول خانه هوشمند مرموز تأثیر گذاشته است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا