اخبار روز

راه حل مشکلات اسکنر اثر انگشت پیکسل ممکن است درست زیر بینی شما باشد

راه حل مشکلات اسکنر اثر انگشت پیکسل ممکن است درست زیر بینی شما باشد

خیر، به‌روزرسانی نرم‌افزاری نیست

The Google Pixel 7's fingerprint scanner in use.

از آنجایی که اسکنرهای اثرانگشت درون صفحه‌نمایش مفید هستند، گاهی اوقات از احراز هویت شما خودداری می‌کنند. در حالی که برخی از دستگاه‌ها، مانند مدل‌های اخیر سری گلکسی اس، از حسگرهای اولتراسونیک ایمن‌تر و سریع‌تر استفاده می‌کنند، Pixel 6 و Pixel 7 حسگر نوری ضعیف تر در زیر نمایشگر. این اسکنرها لزوماً وحشتناک نیستند، اما اغلب، آنها به سادگی از خواندن اثر انگشت خودداری می کنند و از شما می خواهند که پین ​​خود را وارد کنید. بعد از اینکه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری حسگرها را کاملاً بهبود ندادند، کاربران Reddit راهی پیدا کرده‌اند تا کمی بهتر کار کنند.

ویدئوی روز پلیس ANDROIDبرای ادامه با محتوا، پیمایش کنید /div>

در اواخر ماه گذشته، شخصی در ساب ردیت Google Pixel از تلفن Pixel خود ناامید شد زیرا اگر انگشتانش تمیز و خشک بودند، حسگر اثر انگشت کار نمی‌کرد. کاربر در نهایت متوجه شد که اگر انگشت خود را پاک کند کنار بینی آنها و روغن صورت را از آن جمع می کرد، حسگر بلافاصله تلاش را تشخیص می داد و قفل گوشی را باز می کرد.

Google این راه‌حل را تأیید نکرده است، اما بسیاری از افراد در نظرات پاسخ دادند که این ترفند برای آنها کارآمد است. در واقع، شخص دیگری دیروز موضوع جدیدی را شروع کرد پست قبلی را برجسته کرده و توجه داشته باشید که این ترفند برای آنها کارآمد بوده است.

با این وجود، حتی با وجود این ترفند برای برخی از کاربران، برخی دیگر حتی از امتحان کردن خودداری می‌کنند و به کسانی که دست‌های خشک دارند به جای پاک کردن انگشتان روی صورت خود از مرطوب‌کننده پیشنهاد می‌کنند.

به طور طبیعی، این راه‌حل جهانی نیست و راه‌های زیادی برای بهتر کارکردن حسگر وجود دارد، اما این قطعاً عجیب‌ترین راه‌حلی است که دیده‌ایم.

Pixel 7 و 7 Pro توانستند اسکنر اثر انگشت را کمی بهبود بخشند، اما همچنان از همان فناوری نوری نسخه‌های قبلی خود استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه مجموعه Pixel 8 احتمالاً در پاییز امسال راه اندازی می شود، Google ممکن است به دنبال به حسگر اولتراسونیک ارتقا دهید مانند آنچه در سری پرچمداران سامسونگ.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا