اخبار روز

بخش تماشای فیس بوک مملو از محتوای مستهجن است، برخی حتی به صورت زنده پخش می شوند: گزارش

بخش تماشای فیس بوک مملو از محتوای مستهجن است، برخی حتی به صورت زنده پخش می شوند: گزارش

فیلم‌های پورنو پخش زنده فیس‌بوک

فیس‌بوک در زمینه محتوای ویدیویی بسیار پیشرفت کرده است و همچنین دارای یک محتوای اختصاصی است. بخش “تماشا” در پلت فرم. در اینجا، می‌توانید ویدیوهای توصیه شده برای خود، پخش زنده، حلقه‌ها، موسیقی، بازی و افراد و صفحاتی را که دنبال می‌کنید، بیابید. اگر برگه زنده را در Facebook Watch باز کنید، یک فید متمرکز با ویدیوهای زنده از صفحات و سازندگان مختلف خواهید دید. این گزارش می افزاید: اینجا جایی است که برخی از صفحات فیس بوک محتوای مستهجن را به صورت زنده پخش می کنند و برخی از آنها بیش از 3000 بیننده در زمان واقعی دارند.

صفحات منبع همچنین با استفاده از نام‌های تصادفی افراد، عناوینی مانند «ویدیوهای خنده‌دار» یا «ویدیوهای ویروسی» هویت خود را به طرز حیله‌ای استتار می‌کنند. برخی از این صفحات همچنین به عنوان سازندگان بازی در لیست قرار گرفته اند، منطقه ای که فیس بوک برای مدتی سعی در ایجاد آن دارد. برای جلب توجه و بازدید بیشتر، این صفحات از هشتگ هایی مانند #CristianoRonaldo نیز استفاده می کنند. اگرچه ما نتوانستیم این را تأیید کنیم زیرا با چنین ویدیوهایی روبرو نشدیم. اما در این گزارش به کاربران دیگری نیز اشاره شده است که با محتوای مستهجن در فیس بوک مواجه شده اند.

نه تنها بخش ویدیوی زنده، بلکه بخش «برای شما» در Facebook Watch که قرار است در جایی باشد که محتوای توصیه شده را می‌بینید، نیز پر از محتوای صریح است. یک مرور سریع در این بخش نشان می دهد که چه چیزی شبیه محتوای مستهجن بدون برهنگی است. این ویدیوها با زیرنویس هایی به اشتراک گذاشته می شوند که «فیلم های برتر نتفلیکس 2023» و حتی از مارک زاکربرگ به عنوان هشتگ استفاده می کنند.

فیس‌بوک سال‌هاست که در پلتفرم خود با محتوای خشونت‌آمیز سروکار دارد. به مرور زمان کارمندان و منابعی را استخدام کرده است و همچنین برای شناسایی چنین ویدئوهایی و حذف آنها از پلتفرم به الگوریتم هوش مصنوعی خود متکی بوده است. اما به نظر می رسد که اکنون باید با محتوای مستهجن سر و کار داشته باشد که از نظر ظاهری نیاز به توجه جدی دارد.

فیس بوک مانند سایر پلتفرم های اجتماعی به بازخورد کاربران مانند گزارش دادن ویدیوهای خاصی که پس از بررسی و اقدامات انجام می شود متکی است. بر این اساس گرفته شده است. با وضعیت فعلی ویدیوهای مستهجن در فیس بوک که احتمالاً آشکارسازهای داخلی این پلتفرم را دور می زنند، به معنای ابزارهای دقیق تر برای شناسایی خودکار چنین محتوا و حذف آنها است.

titan

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا